EN

Sygic vstupuje na nový trh - predstavuje navigáciu pre Windows Phone

Spoločnosť Sygic vám s potešením oznamuje, že jej aplikácia Sygic GPS Navigation je teraz dostupná už aj pre Windows Phone.

Od dnešného dňa si aj používatelia Windows Phone zariadení môžu užívať najnovšie špičkové GPS technológie, inovatívny dizajn a prvotriedne funkcie značky Sygic. Sygic GPS Navigation sa týmto stáva najdostupnejšou hybridnou navigačnou aplikáciou pre smart zariadenia a autá s prístupom na internet, tzv. connected cars, na súčasnom trhu pre širokú verejnosť.

Vydanie verzie pre Windows Phone je pre používateľov aplikácie Sygic GPS Navigation pôsobivým vykročením do roku 2015. Aplikácia Sygic GPS Navigation je dnes dostupná vo všetkých popredných mobilných operačných systémoch a má neuveriteľných 75 miliónov používateľov po celom svete. Sygic dosiahol v roku 2014 rekordný, 100 % nárast počtu používateľov. Spoločnosť očakáva, že v priebehu roku 2015 počet používateľov tejto značky presiahne 150 miliónov.

Konkrétnejšie sa k novému releasu vyjadril Michal Štencl, CEO spoločnosti Sygic: „Sme veľmi radi, že našu aplikáciu majú teraz k dispozícii aj používatelia operačného systému Windows Phone a sme nesmierne vďační našim verným zákazníkom za inšpiráciu, odozvu a podporu. Náš tím sa bude naďalej usilovať, aby aplikácia Sygic GPS Navigation vždy plnila náš prísľub: prinášať najmodernejšiu technológiu, dizajn a funkcie. Dnes sa Sygic môže pochváliť najpokrokovejšími funkciami v navigácii, nezávislosťou od dátového pripojenia a vynikajúcim používateľským rozhraním. Zároveň sa tešíme, ako už vo veľmi skorej budúcnosti predstavíme ďalšie výsledky nášho vizionárskeho vývoja na všetkých mobilných operačných systémoch.

Používatelia zariadení Windows Phone majú od dnešného dňa prístup k viacerým funkciám aplikácie Sygic GPS Navigation, ako sú rýchlostné radary, Head-up Display a dopravné informácie v reálnom čase. Ďalšie atraktívne funkcie uvedie spoločnosť na trh v priebehu roka 2015. Sygic verí v budúcnosť „connected cars“ a technológiám ako MirrorLink, preto sa v roku 2015 plánuje zamerať najmä na integráciu svojich technológií v rámci automobilového priemyslu.

Sygic má 75 miliónov používateľov na celom svete a je globálnym lídrom v oblasti GPS navigácie. 

Pridať nový komentár
TOPlist