Sygic aktualizuje svoju navigáciu a vydáva novú aplikáciu pre šoférov kamiónov

Spoločnosť Sygic uvádza na trh aktualizáciu svojej navigácie pre používateľov smartfónov s operačnými systémami Android a iOS.

 Pre Android sú pre vybrané regióny v e-shopek dispozícii so špeciálnymi zľavami, napríklad regióny Európa a Severná Amerika s 20-percentnou zľavou. Aktualizácia na Apple App Store je už k dispozícii pre vybrané regióny a ďalšie práve schvaľuje Apple reviewteam. Zároveň Sygic vydáva aj novú navigačnú aplikáciu pre vodičov kamiónov Sygic Truck Navigation app.  

Sygic GPS Navigácia verzia 13.1 je obohatená o nové funkcie. Intuitívne a pohodlné editovanie trás vďaka “Drag and drop” umožňuje používateľovi meniť časti trasy jej podržaním a posunutím na nové miesto na mape.

S funkciou Off-road, ktorá zaznamenáva pohyb vozidla mimo zmapovaných ciest sa používateľ nemôže stratiť, nakoľko mu umožňuje spustiť navigáciu po vlastných stopách späť na cestu. 

Pre náročnejších užívateľov, je k dispozícii špeciálny „sidebar” pre iPad a androidové tablety. Užívatelia si na ňom môžu navoliť, ktoré informácie by radi videli na displeji svojho tabletu počas šoférovania. Môže ísť o informácie o Dopravnej situácii na trase, Zoznam inštrukcií, Ekologické šoférovanie, Meranie rýchlosti, Históriu, Obľúbené alebo Prehľad cesty.

Nová aplikácia Sygic Truck, ktorá je určená pre šoférov kamiónov umožňuje šoférovi nákladného vozidla naplánovať trasu, ktorá povedie iba po cestách vhodných pre jeho vozidlo či náklad. Rovnako je možné naplánovať trasu s viacerými zastávkami na naloženie a vyloženie tovaru, či vybrať čerpacie stanice a odpočívadlá špeciálne prispôsobené pre kamióny a nákladné vozidlá. Aplikácia využíva kvalitné Navteq mapy pre celú Európu a Rusko, uložené priamo v telefóne. Navyše, Sygic Truck navigácia môže byť jednoducho integrovaná s inými aplikáciami na riadenie vozových parkov, vďaka čomu môžu dispečeri posielať inštrukcie priamo do aplikácie. Aplikácia je dostupná na  Google Play Store.

Pridať nový komentár
TOPlist