Súťaž: Odkaz umelej inteligencii, 2018

Vzhľadom na priemerný vek našich čitateľov je celkom možné, že sa väčšina dočká technologickej singularity. Ak teda vôbec príde, ale nateraz predpokladajme, že sa to stane.
Je preto čas napísať čo najvtipnejší odkaz umelej inteligencii. Niečo čo si prečíta až príde jej čas :) Niečo čo jej chcete povedať.

Vyhlasujeme autorskú súťaž o čo najvtipnejší krátky Odkaz umelej inteligencii, v dvoch kategóriách.

A) krátky text ako pre Twitter ci do SMS, max. rozsah 200 znakov
B) krátky odkaz, v rozsahu do 1000 znakov, podobný postom v diskusných fórach

Redakcia pc.sk vyberie 5 najpodarenejších odkazov v každej kategórii a v ankete z nich budete môcť vybrať troch víťazov v každej kategórií.

Svoje príspevky do súťaže píšte do 15 apríla do vlákna súťaže v našom diskusnom fóre

Príspevky píšte do : Súťažného vlákna diskusného fóra

Hlasovať o troch víťazoch v každej kategórii budú registrovaní členovia dskusného fóra medzi 20. a 30. aprílom 2018. Víťazov súťaže vyhlásime 1. mája 2018.


Ceny pre víťazov

Súťaž podporila spoločnosť ESET tromi ročnými licenciami na ESET Internet Security, ceny sú určené pre kategóriu A) súťaže.

Ceny pre troch víťazov v kategórii B) venovala spoločnosť GIGABYTE. Ide o tričko, podložku pod myšku a ďalšie drobnosti. A k nim pridáme každemu víťazovi v kategórii B) súťaže knihu Sci-fi poviedka 2010.

Viac o téme technologickej singularity v článku : Stephen Hawking varuje pred technologickou singularitou

Držíme palce, nech máte veľa inšpirácie :)

 

Pravidlá súťaže

Organizátor súťaže

HWSK, s.r.o.
Južná trieda 37
04001 Košice

 

Podmienky súťaže

Zo súťaže sú vylúčení zamestnanci vydavateľa - HWSK, s.r.o., redaktori pc.sk a administrátori / moderátori diskusného fóra pretaktovanie.sk, ako aj ich rodinní príslušníci. 

Do súťaže sa môžu zapojiť len registrovaní užívatelia diskusného fóra pretaktovanie.sk. Príspevky súťažiaci uverejňujú v na to určenom vlákne diskusného fóra pretaktovanie.sk. Odpovede na facebooku či na inom mieste okrem určeného vlákna v diskusnom fóre pretaktovanie.sk nie sú zaradené do súťaže.

Redakcia pc.sk vyberie 5 najlepších príspevkov v oboch súťažných kategóriách. O poradí v každej pätici budú hlasovať užívatelia diskusného fóra pretaktovanie.sk v ankete.

Ak sa nám nepodarí s niektorým výhercom ceny skontaktovať do 3 dní od vyhlásenia víťaza, cenu dostane ďalší najúspešnejší prispievateľ.

 

Termín súťaže

Súťaž potrvá v termíne od 1.apríla 2018 do 15. apríla 2018. Výhercovia budú zverejnení 1. mája 2018.

Pridať nový komentár
TOPlist