Súťaž o superodolný telefón Ulefone Armor 2

Ulefone Armor 2 je pravdepodobne najodolnejší smartfón na trhu, pričom na rozdiel od väčšiny odolných telefónov ponúka vysoký výkon a vynikajúci displej.

V spolupráci s Gearbest.com sme pripravili autorskú súťaž o výnimočný mobil Ulefone Armor 2. Ak niekto hľadá superodolný a zároveň výkonný mobil, tak nič lepšie asi nenájde :)

Vaším cieľom bude zaujať porotu súťaže popisom recenzie, ktorú o tomto mobile napíšete. Popis recenzie autor zverejní v tomto vlákne diskusného fóra pretaktovanie.sk. Užívateľ, ktorého porota vyberie a ktorému mobil pošleme musí svoj návrh v stavenom termíne zrealizovať a výsledky svojho počínania zverejniť v článku na pc.sk. Článok musí obsahovať aj video o mobile.
 

 

O čo súťažíme

Ulefone Armor 2 je vybavený 6GB RAM pamäťou, 64GB internej pamäte, osemjadrovým procesorom Helio P25 Octa Core taktovaným na 2,6GHz a nainštalovaným operačným systémom Android 7.0. Táto zostava svižne rozhýbava obraz na jeho 5 palcovom displeji s rozlíšením 1920x1080 pixelov. Displej je pokrytý odolným Corning Gorilla Glass sklom.

Mobil obsahuje aj sériu senzorov zahŕňajúcich barometer, kompas a gyroskop. Zadná kamera mobilu ponúka rozlíšenie 16.0MP, predná kamera 13.0MP. Obe kamery sú samozrejme vodotesné. Batéria mobilu má kapacitu 4700mAh. Čitačka odtlačkov prstov odomyká telefón za menej než desatinu sekundy.

Mobil je prachu odolný a vodoetesný podľa štandardu IP68. Prežije tak ponorenie do vody do hĺbky 1,5 metra na jednu hodinu. Podľa videí na youtube ním zatlčiete klinec, zmrazíte ho do kocky ľadu, či povaríte a stále bude fungovať. Vydrží toho naozaj veľa.

Ulefone Armor 2 je momentálne dostupný za 200,49€.
 

 

Vlákno súťaže na fóre pretaktovanie.sk

 

Pravidlá súťaže:
- užívateľ musí byť registrovaný na diskusnom fóre pretaktovanie.sk
- užívateľ musí v tomto vlákne diskusného fóra pretaktovanie.sk zverejniť príspevok, ktorý jasne popisuje, čo sa užívateľ chystá s mobilom urobiť, čo bude recenzia o ňom obsahovať, ako ho otestuje a prečo by mal mobil dostať práve on. Zaujíma nás aj, čo sa vám na mobile páči, prípadne, čo by ste s nimi chceli vyskúšať. Fantázii užívateľov sa medze nekladú
- popíšte nám svoje skúsenosti s testovaním hardvéru. Odkaz na vašu užívateľskú recenziu je plus (akýkoľvek komponent - napríklad myška, klávesnica...)
- spomedzi užívateľov, ktorí splnia vyššie uvedené podmienky, vyberie porota (administrátori fóra pretaktovanie.sk + šéfredaktor pc.sk) jedného užívateľa, ktorý mobil Ulefone Armor 2 dostane.
- vybraný užívateľ musí do troch týždňov po obdržaní mobilu dodať recenziu v podobe, ako ju deklaroval vo svojom príspevku. Recenzia musí obsahovať aj video, pričom užívateľ musí dodať aj anglickú verziu videa (stačí s textovým popisom v angličtine). Až po splnení týchto podmienok zostáva mobil užívateľovi. V prípade, že sa tak nestane, musí užívateľ obdržaný mobil vrátiť (táto podmienka je súčasťou preberacieho protokolu).
- recenzia víťaza súťaže bude zverejnená na pc.sk
- zo súťaže sú vylúčení zamestnanci vydavateľa - HWSK, s.r.o., redaktori pc.sk a administrátori / moderátori diskusného fóra pretaktovanie.sk, ako aj ich rodinní príslušníci.

Termíny:
10.1.2018 – vyhlásenie súťaže
24.1.2018 – uzávierka
27. alebo 28.1.2018 – vyhlásenie víťazného užívateľa

Dôležité linky
- stránka telefónu Ulefone Armor 2 na Gearbest.com
 

Sponzor súťaže - Gearbest

Víťaz súťaže sa navyše, ak bude mať o to záujem, stane redaktorom pc.sk. Radi ho privítame v našom redakčnom tíme.

Bonus:
- Každému účastníkovi súťaže, ktorý bude o to mať záujem, otvoríme mail jeho_meno_ci_nick@pretaktovanie.sk

Komentáre (6)
Ahatu
Z vašej stránky sa stala čistá reklama na gearbest, škoda..
Lukáš Lancz
Aj vdaka Gearbest tu mame taketo sutaze pre nasich citatelov+si mozete precitat recenzie na produkty ku ktorym by sme sa bezne nemali sancu dostat.
Vraťo
Kedže pracujem ako automechanik tak by som ho určite vykúpal v nejakých ropných látkach nakoľko už som zopar mobilov takto pochoval posledný bol CAT S30. A skúsil by som prejsť po ňom autom či to zvládne už keď je taký odolný.
redakcia
Zapojenie do sutaze je platne, len ak svoj navrh napisete ako prispevok na pretaktovanie.sk vo vlakne: https://pretaktovanie.zoznam.sk/viewtopic.php?f=1&t=118263 Ak to napisete len anonymne tu pod clankom na pc.sk, tak v pripade, ze vyhrate, Vas nemame ako kontaktovat.
dodulik2
Boze tolko podmienok a este po vyzrebovani splnit, to si ten telefon nechajte v redakcii, lebo sa Vam iba zjavne nechce testovat.
redakcia
Po akom vyzrebovani? :) Ziadne zrebovanie predsa nie je. Vybera sa len podla kvality navrhov recenzii, vid. text clanku. Testujeme rocne cez 100 veci, preco by sme prave tuto lahodku nechceli testovat. Prave naopak, chceli by sme ;) Ale ako velmi zaujimavu vec, sme ju dali do sutaze. Dali sme ju do autorskej sutaze, aku robime na fore uz roky a citatelia boli vzdy radi, ze ju robime.
Pridať nový komentár
TOPlist