Súťaž o skvelý telefón Elephone S8

Počuli ste už o dni slobodných? Singles day vznikol v Číne a symbolicky pripadol na 11.11. Zároveň sa stal dňom predajných akcií. V spolupráci s internetovým obchodom Gearbest vám prinášame súťaž o smartfón Elephone S8 4G Phablet v čiernom prevedení.

Súťaž je spojená s predajnou akciou Gearbestu k okrúhlemu dátumu dňa slobodných 11.11. Cenou v súťaži je smartfón s veľkým 6 palcovým 2K displejom s rozlíšením 2560 x 1440 pixelov pokrytým Corning Gorilla sklom. Je vybavený procesorom Helio X25 Deca Core 2.5GHz, 4GB RAM pamäťou a internou 64GB ROM pamäťou. Predinštalovaným systémom je Android 7.1. Zadná kamera má rozlíšenie 21.0MPx. Ďalšie podrobnosti o telefóne nájdete na tejto stránke.

Výhra v súťaži : Elephone S8 4G Phablet

Elephone S8 stojí 196,79€.

Do losovania o výhru v súťaži budú zaradení tí, ktorí správne odpovedia na nasledujúce tri otázky. Prvá sa týka elektrického bicykla F - wheel DYU, druhá populárnej miniatúrnej HD kamery Quelima SQ11, tretia otázka sa týka obrneného superodolného smartfónu Ulefone Armor 2.

Zároveň vás touto cestou chceme poprosiť, aby ste nám dali Like na našej FB stránke (ak ste tak doteraz ešte nespravili) a  Follow na našom novom Instragram účte. Ďakujeme!
 
Súťaž potrvá do 15.11.2017, meno víťaza zverejníme 18.11.2017.

Súťažné otázky:

[node:23448]

Hlasovanie je uzavreté.

11.11. je v Číne deň slobodných, Singles day. Vznikol v roku 1993. Je to deň veľkých zliav v obchodoch a Gearbest k 11.11.2017 zľavuje naozaj výrazne. Oplatí sa preklikať si zľavy na tejto adrese

 

Pravidlá súťaže

Organizátor súťaže

HWSK, s.r.o.
Južná trieda 37
04001 Košice

 

Podmienky súťaže

Zo súťaže sú vylúčení zamestnanci vydavateľa - HWSK, s.r.o., redaktori pc.sk a administrátori / moderátori diskusného fóra pretaktovanie.sk, ako aj ich rodinní príslušníci. Pre zaradenie do zlosovania je potrebné správne odpovedať na tri súťažné otázky a vyplniť správnu emailovú adresu.

Súťažiaci, ktorí splnili podmienky sú v databáze zoradení vzostupne podľa dátumu a času odoslania údajov. Výhercovia sú losovaní na základe náhodne vygenerovaných čísiel na serveri random.org.

Ak sa nám nepodarí s výhercom / výhercami skontaktovať do 3 dní od losovania, pristúpime k vylosovaniu náhradníka / náhradníkov.

 

Termín súťaže

Súťaž potrvá v termíne od 8. novembra 2017 do 15. novembra 2017. Výherca bude zverejnený 18.novembra 2017.

Súhlas s použitím osobných údajov

Vyplnením a odoslaním súťažného formulára súťažiaci súhlasí s tým, že údaje, ktoré poskytol (v tomto prípade email) môžu byť použité pre účely ponuky tovaru alebo služieb.

 

Komentáre (2)
George
A kto vlastne vyhral ten telefon
redakcia
Vitaza sme zverejnili v novinke : http://pc.zoznam.sk/novinka/vyhlasenie-vitaza-o-telefon-elephone-s8
Pridať nový komentár
TOPlist