Súťaž o herný kľúč do hry Patapon Remaster (PS4)

Opäť sme si pre Vás pripravili súťaž na odľahčenie letných a taktiež zimných večerov. Tentokrát si zahráme o remaster výbornej arkády pôvodne určenej pre PSP. Chcete vyhrať, tak čítajte ďalej. 

Stačí správne odpovedať a my vás už len musíme vylosovať. 

Súťaž

Ak chcete vyhrať kľúč do hry Patapon Remaster pre PlayStation 4 uveďte do formulára správnu odpoveď na otázku. 

 

V prípade viacerých správnych odpovedí, výhercu losujeme pomocou random.org.

Organizátor súťaže

HWSK, s.r.o.

Južná trieda 37

04001 Košice

Podmienky súťaže

Zo súťaže sú vylúčení zamestnanci vydavateľa - HWSK, s.r.o., redaktori pc.sk a administrátori / moderátori diskusného fóra pretaktovanie.sk, ako aj ich rodinní príslušníci. Pre zaradenie do zlosovania je potrebné zaslať email, na ktorom výhercu budeme kontaktovať. Akceptujeme maximálne tri emaily na jednu IP adresu.

Súťažiaci, ktorí splnili podmienky sú v databáze zoradení vzostupne podľa dátumu a času odoslania odpovede a každému je pridelené unikátne číslo od 1 po X (kde X je celkový počet súťažiacich, ktorí splnili podmienku účasti v súťaži). Výhercovia sú losovaní na základe náhodne vygenerovaných čísiel na serveri random.org.
 
Ak sa nám nepodarí s výhercom / výhercami skontaktovať do 2 dní od losovania, pristúpime k vylosovaniu náhradníka / náhradníkov.

Termín súťaže

Súťaž potrvá v termíne od 24. augusta 2017 do nedele 27. augusta 2017, 16:00. Výhercovia budú zverejnení najnejskôr 30. augusta 2017.

Súhlas s použitím osobných údajov

Vyplnením a odoslaním súťažného formulára súťažiaci súhlasí s tým, že údaje, ktoré poskytol (v tomto prípade email) môžu byť použité pre účely ponuky tovaru alebo služieb.

 

Kľúč do hry poskytla spoločnosť SONY.

 

Image Credit: SONY

Pridať nový komentár
TOPlist