Súťaž o herný balíček Far Cry 5 v hodnote 120 eur! - Vyžrebovanie

, Autor: Lukáš Lancz
Práve dnes spúšťame súťaž so spoločnosťou Trust o herný balíček Far Cry 5 (https://www.trust.com/en/product/22874-gxt-gaming-bundle-3-in-1-includin...) pre PC v celkovej hodnote 120 eur. Aby bol herný zážitok čo najlepší v balíku dostanete okrem samotnej hry slúchadlá Trust GTX 344 Creon, hernú myšku GTX 188 Laban a podložku pod myš z limitovanej edície Far Cry 5.
Na zapojenie do súťaže stačí zodpovedať dve ľahké otázky a vyplniť emailovú adresu na ktorej vás zastihneme v prípade vyžrebovania.
1. Kedy bola založená firma Trust?. Nápovedu získate na oficiálnej stránke Trust.
2. Čo nenájdete v portfóliu Trust?
a. Telefón Trust GT1, RAM Trust OT1
b. Klávesnicu GTX 890, Stoličku GTX 707R
c. Virtuálne okuliare Exos 2 Plus , volant GTX 288
 
Zároveň by sme vás chceli poprosiť o Like na FB a Instagrame (nie je podmienkou na zaradenie do súťaže)
Súťaž bola práve ukončená a poznáme meno výhrecu. Skontrolujte si prosím svoje emailové schránky. Pre potvrdenie výhry potrebujeme od výhercu kompletnú adresu kam mu bude bundle odoslaný. Následne uverejníme meno výhrecu. Výhrecom sa stáva: Štefan Šimko Gratulujeme!
 
Správne odpovede boli:
- 1983
- Telefón Trust GT1, RAM Trust OT1
 
Práve dnes spúšťame súťaž so spoločnosťou Trust o herný balíček Far Cry 5 pre PC v celkovej hodnote 120 eur. Aby bol herný zážitok čo najlepší v balíku dostanete okrem samotnej hry slúchadlá Trust GTX 344 Creon, hernú myšku GTX 188 Laban a podložku pod myš z limitovanej edície Far Cry 5.
 

Far Cry 5 bundle

 
 
 
Na zapojenie do súťaže stačí zodpovedať dve ľahké otázky a vyplniť emailovú adresu na ktorej vás zastihneme v prípade vyžrebovania.
Nápovedu získate na oficiálnej stránke Trust.
 
 
Zároveň vás touto cestou chceme poprosiť, aby ste nám dali Like na našej FB stránke (ak ste tak doteraz ešte nespravili) a  Follow na našom novom Instragram účteĎakujeme!
 
Súťaž potrvá do 31. marca 2018 12:00 a výhru odošleme víťazom v nasledujúcich dňoch po ich zverejnení na našom webe pc.sk, FB a Instagram stránke.
Do súťaže sa môže zapojiť každý (s výnimkou osôb uvedených v pravidlách súťaže).
 

Pravidlá súťaže

Organizátor súťaže

HWSK, s.r.o.
Južná trieda 37
04001 Košice

 

Podmienky súťaže

Zo súťaže sú vylúčení zamestnanci vydavateľa - HWSK, s.r.o., redaktori pc.sk a administrátori / moderátori diskusného fóra pretaktovanie.sk, ako aj ich rodinní príslušníci. Pre zaradenie do zlosovania je potrebné správne odpovedať na súťažné otázky a vyplniť správnu emailovú adresu.

Súťažiaci, ktorí splnili podmienky sú v databáze zoradení vzostupne podľa dátumu a času odoslania údajov. Výhercovia sú losovaní na základe náhodne vygenerovaných čísiel - random.org.

Ak sa nám nepodarí s výhercom / výhercami skontaktovať do 3 dní od losovania, pristúpime k vylosovaniu náhradníka / náhradníkov.

Termín súťaže

Súťaž potrvá v termíne od 26. marca 2018 do 31. marca 2018 12:00. Výhercovia budú zverejnení 31.marca 2018 po 12:00.

 

 
 
Kľúčové slová
Far Cry 5, Trust
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

Re: Súťaž o herný balíček Far Cry 5 v hodnote 120 eur!

Stolička nie je GTX 707R ale GXT 707R

Re: Súťaž o herný balíček Far Cry 5 v hodnote 120 eur! - ...

Velmi rad by som to vyhral

Tusim pred 2 rokmi, sa mi tu na Velkonocnej sutazi podarilo vyhrat mini-ITX skrinku Silverstone :D ktoru nakoniec aj pouzivam, sice mi dosla bez dokladu o kupe.... :D

Poslať nový komentár

TOPlist