Súťaž o elektrickým bike F - wheel DYU

Po dlhšom čase tu máme autorskú súťaž. Súťaží sa o elektrický bicykel F - wheel DYU.

Vaším cieľom bude zaujať porotu popisom recenzie, ktorú o bicykli napíšete. Do tohto vlákna v našom diskusnom fóre nám popíšte čo všetko do svojej recenzie chcete dať.

Užívateľ, ktorého porota vyberie a ktorému bicykel pošleme musí recenziu v stavenom termíne napísať a my ju zverejníme na pc.sk.

O čo súťažíme

O elektrický bike DYU od čínsko-nemeckej spoločnosti F-Wheel. Ide o bike vybavený 250 Wattovým elektromotorom, ktorý vďaka 4400 mAh batérii sľubuje dojazd 20 km. Maximálna rýchlosť je spočiatku 20 km/h. Po prejdení prvých 10 kilometrov sa odblokuje maximálna rýchlosť 30 km/h, keďže bike predpokladá, že už ovládate jazdu na ňom. Mal by zvládnuť jazdu do kopca so stúpaním maximálne 15 stupňov. Odvezie sa na ňom cyklista s maximálnou váhou 120 kg. Plné nabitie batérie trvá 2 hodiny. Bike je skladateľný, prenosný a vďaka hliníkovej kostre váži 12 kilogramov.

Elektrický bicykel DYU je dostupný v dvoch farbách, bielej a čiernej. Aktuálne je v predaji v akcii na Gearbest.com za 239,29€.

Bike má tempomat. Stlačením gombíku Cruise zapnete na biku udržiavanie konštantnej rýchlosti, nemusíte ju regulovať rúčkou. Aplikácia umožňuje sledovanie systémov biku, kontrolu či sú jeho súčastí v poriadku, monitoring prejdenej vzdialenosti a sledovanie aktuálnej rýchlosti.
 


Pravidlá súťaže:

- užívateľ musí byť registrovaný na fóre pretaktovanie.sk
- užívateľ musí v tomto vlákne diskusného fóra zverejniť príspevok, ktorý jasne popisuje, čo sa užívateľ chystá s elektrickým bicyklom urobiť, čo bude recenzia o ňom obsahovať, ako ho otestuje a prečo by mal bicykel dostať práve on. Zaujíma nás aj, čo sa vám na biku páči, prípadne, čo by ste s nimi chceli vyskúšať. Fantázii užívateľov sa medze nekladú
- popíšte nám svoje skúsenosti s testovaním hardvéru. Odkaz na vašu užívateľskú recenziu je plus (akýkoľvek komponent - napríklad myška, klávesnica...)
- spomedzi užívateľov, ktorí splnia vyššie uvedené podmienky, vyberie porota (administrátori fóra + šéfredaktor pc.sk) jedného užívateľa, ktorý elektrický bike DYU dostanem.
- vybraný užívateľ musí do troch týždňov po obdržaní bicykla dodať recenziu v podobe, ako ju deklaroval vo svojom príspevku. Až po splnení týchto podmienok zostáva bicykel užívateľovi. V prípade, že sa tak nestane, musí užívateľ obdržaný bike vrátiť (táto podmienka je súčasťou preberacieho protokolu).
- recenzia víťaza súťaže bude zverejnená na pc.sk
- zo súťaže sú vylúčení zamestnanci vydavateľa - HWSK, s.r.o., redaktori pc.sk a administrátori / moderátori diskusného fóra pretaktovanie.sk, ako aj ich rodinní príslušníci.

Termíny:
23.11.2017 – vyhlásenie súťaže
6.12.2017 – uzávierka
10.12.2017 – vyhlásenie víťazného užívateľa

Dôležité linky
- stránka produktu na Gearbest.com
- video produktu, unboxing : https://youtu.be/wYIITc71FWA
 

Sponzor súťaže - Gearbest

Víťaz súťaže sa navyše, ak bude mať o to záujem, stane redaktorom pc.sk. Radi ho privítame v našom redakčnom tíme.

Bonus:

Každému účastníkovi súťaže, ktorý bude o to mať záujem, otvoríme mail jeho_meno_ci_nick@pretaktovanie.sk

Pridať nový komentár
TOPlist