StarCraft II: Wings of Liberty je teraz zadarmo, tu je návod ako ho získať

, Autor: Ján Kurej

Fanúšikovia StarCraft majú teraz možnosť hrať verziu StarCraft II Wings of Liberty úplne zadarmo. Blizzard oznámila, že táto verzia StarCraft II bude v priebehu BlizzCon zadarmo a od včerajška je táto hra zadarmo. Ak sa chcete dostať do hry zadarmo, urobite to takto.

  • Potrebujete kompatibilný počítač so systémom Windows alebo Mac OS.
  • Budete potrebovať účet Battle.net. Ak ho nemáte musíte si ho vytvoriť. Je tu možnosť prihlásiť sa pomocou svojho Facebook účtu.
  • Choďte do obchodu Battle.net a vyhľadajte vstupnú stránku StarCraft II: Wings of Liberty. Na tejto vstupnej stránke kliknite na položku "hrať zadarmo" a po kliknutí vás presmeruje na StarCraft II a po zobrazení výzvy vyberte váš operačný systém. Inštalátor sa potom automaticky stiahne. Alebo kliknite na tento link - StarCraft II

To, čo dostanete zadarmo, je kompletná kampaň Wings of Liberty pre jedného hráča. Ostatné kampane (Heart of the Swarm, Legacy of the Void a Nova Covert Ops) nie sú zahrnuté. Máte možnosť si ich dokúpiť za 14,99 dolárov každý alebo 39,99 dolárov komplet. Blizzard má tiež niečo pre ľudí, ktorí už vlastnia Wings of Liberty. Ak už vlastníte hru, môžete získať bezplatnú digitálnu kópiu Heart of the Swarm. Musíte sa prihlásiť medzi 8. novembrom a 8. decembrom, aby ste potvrdili, že ide o bezplatnú kampaň. Hráči tejto free verzie hry Wings of Liberty budú mať prístup ku všetkým jednotkám pre multiplayer v Unranked Multiplayer. Môžete sa tiež zúčastniť Ranked multiplayer.

Kľúčové slová
Blizzard, Starcraft 2
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

Poslať nový komentár

TOPlist