Stanica HBO3 bude na 3 dni voľne dostupná pre zákazníkov Skylinku

 
Zákazníci satelitnej platformy Skylink si už o pár dní budú môcť bezplatne naladiť prémiový kanál HBO3. Háčik je však v tom, že kanál bude voľne dostupný len na tri dni.

Prevádzkovateľ satelitnej platformy Skylink, spoločnosť M7 Group, si pre svojich zákazníkov pripravil bezplatnú ochutnávku prémiového kanála. Konkrétne sa jedná o kanál HBO3, ktorý ponúkne špeciálny program pre ženy, dievčatá, dámy a tiež ich drahé polovičky.
 
Od ranných hodín soboty 18.2.2017 do utorka rána (21.2.2017) bude tento seriálový kanál uvoľnený pre všetkých zákazníkov Skylinku, ktorí majú uhradený Servisný poplatok alebo majú predplatený Základný či Doplnkový balíček. Diváci sa tak okrem iného môžu tešiť na premiéru seriálu Veľké malé klamstvá. Jedná sa o temnú komediálnu drámu z produkcie HBO, ktorá bola natočená podľa rovnomenného knižného bestselleru od Liane Moriarty.
 
Technické parametre pre naladenie programu HBO3:
 
Satelit:                                   Astra 23,5°E
Kmitočet:                              12 090 MHz
Polarizácia:                           Vertikálna
FEC:                                      2/3
Symbolová rýchlosť:              29 900 kS/s
Norma:                                  DVB-S2/8PSK
Pilot:                                      OFF
 
Zdroj: Skylink
 
Komentáre (5)
kkktik
mozu si ho nechat zdieraci... ako ste zaviedli HD a pytali odomna 60e za skrinku pre existujuceho zakaznika... tak ma mozte .... hlavne ze pre noveho skrinku poskytujete za 1e
axeco
...........a od marca zrusia 5 kanaly Novy
debnar
co je skylink a kto pre boha pozera hbo
show
mám naladené všetky HBO a je to jeden veľký grc. Samé roboty, ufo, rakety, transformery, somariny. Vidím to iba pri prepínaní kanálov. Sledovanie HBO gumuje mozog !
Rastislav Kupčík
co je to skylink a kto pre boha pozera hbo
Pridať nový komentár
TOPlist