Spýtaj sa čo chceš: ESETu na počítačovu bezpečnosť domácnosti

Prinášame vám možnosť spýtať sa na čo chcete o počítačovej bezpečnosti domácnosti expertov zo spoločnosti ESET.

ESET je slovenská bezpečnostná firma, ktorá tento rok oslavuje 30 rokov svojej technológie. Jej produkty používa viac než 100 miliónov ľudí vo viac než 200 krajinách a teritóriách. Okrem tvorby bezpečnostného softvéru sa venuje aj výskumu a analýze škodlivého kódu.

V tomto vlákne nášho diskusného fóra sa môžete ESETu pýtať otázky súvisiace so škodlivým kódom a digitálnym zabezpečením domácností od mobilných zariadení až po samotný router. Pýtajte sa bezpečnosť počítačov, mobilov, domácich sietí ale aj inteligentných TV a ostatných zariadení.

Na otázky budú odpovedať experti z Vírus Labu spoločnosti ESET.

Ak už používate niektoré z riešení ESETu a máte konkrétnu otázku ohľadom produktu, kontaktujte prosím technickú podporu cez tento formulár.

Ak máte otázku k cenám alebo k zľavám na produkty ESETu, viac informácií nájdete na tejto stránke.

=https:>

Rozhovor prebehne v stredu 5. apríla 2017 o 8:00.=https:>


Otázky môžete začať klásť hneď
v tomto vlákne nášho fóra.=https:>


=https:>

Otázky čitatelia kladú vopred v našom diskusnom fóre, tieto sa tak postupne pred rozhovorom zbierajú. V určenú hodinu prebehne rozhovor v ktorom pozvaný hosť odpovie na otázky. Pýtať sa môžete aj v diskusii pod týmto článkom.

Najlepšia otázka v každom rozhovore bude odmenená drobnými cenami (tričko, podložka pod myšku a pod.).

Sponzorom rozhovorov s čitateľmi je spoločnosť GIGABYTE.

 


 

Komentáre (3)
Peterko1984
Chcem sa spýtat pánov z Esetu či mi na mojom smartfone stačí aj ich neplatená verzia alebo mám radšej zainvestovat do plnej verzie?
Lukáš.F
Dobrý deň Ako presnejšie funguje funkciu ktorú si používateľ, môže zapnúť alebo vypnúť. Jedna sa o detekciu nechcených súborov. Ďakujem
Mrakoplas
Zdravím, mam smart TV samsung s HBBTV a čítal som strašidelné články, vypol som teda wifi pre televízor ale keby som to chcel mať v budúcnosti zapnuté je nejaké vlastné a bezpečné riešenie mimo poskytovateľa internetových služieb ?
Pridať nový komentár
TOPlist