Spotify prinesie hudobnú aplikáciu pre vozidlá automobilky Jaguar Land Rover

 
Britská nadnárodná automobilka Jaguar Land Rover včera oznámila, že hudobná služba Spotify bude mať pre nich čoskoro pripravenú úplne novú hudobnú aplikáciu.

Na základe podpísanej dohody prinesie Spotify jedinečný hudobný zážitok do vozidiel automobilky Jaguar Land Rover, a to v podobe aplikácie určenej len pre automobily tejto značky. Aplikácia bude k dispozícii vo všetkých modeloch, a pre používateľov mobilných zariadení s operačným systémom iOS by mala byť dostupná na stiahnutie už o niekoľko dní, konkrétne 27. septembra.
 
 
Hudobná aplikácia od Spotify bude výsledkom viac ako ročnej spolupráce medzi oboma zainteresovanými spoločnosťami. V priebehu septembra tohto roku bola vo vozidlách značky Jaguar Land Rover spustená knižnica InControl Apps, vďaka ktorej bude možné priniesť ten najlepší Spotify zážitok do pohodlia vozidiel. 
 
Používatelia hudobnej služby Spotify budú môcť pristupovať k na mieru ušitému playlistu „Just For You“, ktorý odporučí ideálne piesne do automobilu. Vodiči tak nebudú rušení vyberaním optimálnej hudby, a budú sa môcť plne sústrediť na jazdu. Po stiahnutí aplikácie a pripojení smartfónu sa aplikácia automaticky zobrazí na dotykovom displeji vozidla. Dobrou správou je skutočnosť, že používatelia nepotrebujú prémiové predplatné, aby mohli používať Spotify vo svojom vozidle.
 
 
Pridať nový komentár
TOPlist