Spotify odporučí užívateľom koncerty v ich okolí

 
Vďaka najnovšej funkcii od Spotify si už nebudete búchať hlavu o stenu, že ste zmeškali koncert svojej obľúbenej skupiny vo vašom okolí.

Od včerajšieho dňa je k dispozícii pre všetkých užívateľov Spotify funkcia Koncerty. Nezáleží pri tom, či vaše zariadenie funguje na operačnom systéme Android alebo iOS. Funkcia Koncerty pošle užívateľom upozornenie, keď ich obľúbený umelec ohlási koncert v blízkom okolí. 
 
Pre majiteľov iPhone-ov stačí ísť na kartu prezerať a následne po zvolení možnosti koncerty sa zobrazí zoznam podujatí, ktoré sa konajú vo vašom okolí. Nebude sa však jednať o celý zoznam podujatí, aplikácia sa bude snažiť vybrať práve tie koncerty, ktoré by mali byť zaujímavé práve pre vás. Všetko bude prispôsobené na základe obľúbeného hudobného žánru a vašich preferencií. Priaznivci metalovej hudby tak určite nebudú dostávať upozornenia o blížiacich sa folklórnych akciách.
 
 
Chystáte sa na dovolenku a radi by ste zažili niečo výnimočné, čo sa týka hudby? Nie je problém, Spotify myslela aj na cestovateľov. V aplikácii jednoducho zmeníte oblasť do ktorej sa chystáte a zoznam sa behom chvíľky aktualizuje. 
 
Spotify využíva každú možnosť priblížiť umelcov k fanúšikom a tento krok hodnotíme ako veľmi pozitívny smerom vpred.
 
Zdroj: spotify
 
Komentáre (1)
Michal Lörinc
Zaujímavé že moja novo spustená služba to už ponúka ;)
Pridať nový komentár
TOPlist