Spotify experimentuje s možnosťou preskočenia reklám

Spotify experimentuje s možnosťou preskočenia reklám.

Neplatíte za hudobnú službu Spotify? Možno nebude musieť ani naďalej. Spotify testuje možnosť preskočiť reklamy pre používateľov, ktorí nechcú za hudobnú službu platiť. Spoločnosť verí, že bude motivovať ďalších zákazníkov k plateniu. Pripomíname, že hlavnou výsadou platiacich používateľov je vyššia kvalita streamu či možnosť stiahnuť pesničky do mobilu aj bez pripojenia na internet.  

Spotify si od toho sľubuje hlavne zbieranie dát, pretože predpokladá, že zákazníci budú preskakovať hlavne nerelevantné reklamy. Spotify tak môže vytvárať cielené reklamy. Zároveň zadávatelia reklám nebudú platiť za reklamy, ktoré nezbehli alebo sú pre zákazníkov nezaujímavé.

V tejto chvíli je funkcia nasadená iba v Austrálii.

Zdroj: techspot

Komentáre (3)
Fero a Jožo
"či možnosť stiahnuť pesničky do mobilu aj bez pripojenia na internet. " prosim Vas, aku technologiu nato poskytuju? alobalova capica ala znamenia? to uroven tohto webe naozaj klesla na taky level ze autor si po sebe ani neprecita clanok co publikuje?
roob
ja si mozem stahovat pesnicky do mobilu aj bez pripojenia na internet.. normalne sa napojim na NAS cez sambu (total commander samba plugin) a taham hocico :)
Ján Kisty
Offline mod ci pretacania bez Premium uctu nie je mozna.
Pridať nový komentár
TOPlist