Sport 2 HD dostupný na Skylink Ochutnávka, v ponuke aj úplne nový program

 
Na predvoľbe Skylink Ochutnávka sa objavil športový kanál Sport 2 HD. Do ponuky bol zaradený aj úplne nový kanál Mňau TV.

Od včerajšieho dňa prišlo na Skylinku k niekoľkým programovým zmenám. Koncom roka 2016 sa súčasťou základného balíčka Digital stala nová predvoľba s názvom Skylink Ochutnávka. Na nej môžu zákazníci Skylinku postupne sledovať vybrané programy z platenej ponuky. Po filmovom kanáli Film+ môžu od začiatku marca mesiac bezplatne sledovať športový kanál Sport 2 HD. Ten je štandardne dostupný v platenom balíčku Multi, prípadne vyšších.
 
Do ponuky Skylink bol zaradený aj úplne nový program Mňau TV. Ten je k dispozícii v Základnom balíčku Digital. Ostré vysielanie programu bolo spustené takisto v prvý marcový deň. Podľa vysielacej schémy bude program Mňau TV zložený predovšetkým z programov o domácich miláčikoch.
 
Parametre pre naladenie programov Skylink Ochutnávka a Mňau TV:
Program Satelit Astra Frekvencie (MHz) Polarizácia FEC Symb.r. (KS/s) Norma Pilot
Skylink Ochutnávka 23,5°E 12 344 H 2/3 29 900 DVB-S2/8PSK OFF
Mňau TV 23,5°E 12 090 V 2/3 29 900 DVB-S2/8PSK OFF

Zdroj: Skylink

Komentáre (7)
I1ilan
Who cares?
kkktik
presiel som zo skylink na antik TV... uz si mozu zvysovat servisny poplatok kolko chcu :D
Ander
Pozerať sa celý deň na mačky, zato by mal skylink platiť nám... Zrejme bude ťažko nájť debilnejší program, ako je mňau... Aj za servisný poplatok je to nesmierne drahé..
Ander
"Váš komentár bol zaradený do zoznamu na schválenie administrátormi webu a bude zverejnený po schválení." ...a ja som si myslel, že máme slobodu slova zaručenú ústavou.... :D:D:D:D
RB
Sracka cely Mnam...
majorko
Posrali to perfektne,večer si už nedokažem najsť ani poriadny film , všade len opakuju už odvisielane veci a nahradzaju to "K....Y", ale polatky zachvilu budu drachšie,ako platene stanice?
igorb
Platíme o 11€ viac za servisný poplatok ako v ČR a máme o 17 programov menej. Jediná reakcia na zrušenie TV Nova a Prima bolo "ohviezdičkovanie" českých staníc v ich ponuke. Staníc, ktoré už roky ponúkajú načierno. A tie paródie na pôvodné stanice si môžu tiež strčiť niekam. Našťastie nám v lete končia karty.
Pridať nový komentár
TOPlist