Spoločnosť MSI uviedla na trh herný biznis notebook s extra dlhou výdržou

, Autor: Ján Kisty

Spoločnosť MSI uviedla na trh veľmi zaujímavý tenký notebook s takmer bezrámovým displejom.

Novinka má názov GS65 STEALTH THIN 8RE a je postavená na najmodernejšom procesore Intel Core i7 rady 8000 (teda 6 jadre pre notebooky). Pri kúpe budete mať na výber z dvoch konfigurácií – s GTX1060 a 1070 (Max-Q). Výdrž notebooku bude tiež nadštandardná – spomína sa medzi 7-8 hodinami, avšak môže to byť aj cez.

Notebook využíva úplne nový displej s ultratenkými rámami, vďaka čomu bolo možné do malého tela umiestniť až 15,6“ displej. Displej bude skutočne kvalitný. Notebook bude vybavený až 144 Hz VA displejom s rozlíšením FULL HD. Váha notebooku bude len 1.88 kilograma a výška neuveriteľných 17,9 milimetra. Prémiový dizajn notebooku dáva pozlátený rám a pozlátený okraj notebooku. Notebook je štandardne osadený veľkým 500GB SSD do PCIe slotu.

Cena notebooku presahuje 2000€.

Zdroj: MSI web

 

Kľúčové slová
MSI
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

Pán autor asi nepozná čo je "displej s ultratenkými rámami" - pozrite sa na Huawei čo predstavil a kam umiestnil kameru. Toto je ako lacný PR pre MSI. Aj ten text znie akoby ste to dali copy&paste z tlačovej správy, aspoň trocha učesať ste to mohli pán Kisty nemyslíte?

A, apropo, akoto že 15,6" notebook nemá numerickú klávesnicu ??? Veď to je zákald! To majú roky už noťasy. Parametre to tiež nemá nejaké extra, to si za túto cenu kúpim radšej MacBook alebo herný ROG od ASUSu. Alebo o dve tri stovky drahší eurocom s desktopovým procesorom s odomknutým násobičom a s delidom.

Poslať nový komentár

TOPlist