Sony Xperia 10 III. sa predstavuje na nových renderoch

Japonská spoločnosť nezaháľa a pracuje na nástupcovi Sony Xperia 10 II. z minulého roka.

Sony síce neláme rekordy v predajnosti, ale má stálu fanúšikovskú základňu. Podľa uniknutých renderov, výrobca ostáva verný hrubým rámom v okolí displeja a je takmer na nerozoznanie od svojho predchodcu. Tešiť sa môžete na 6 palcový displej, pravdepodobne bude mať  FullHD+ rozlíšenie. Zostava zadných fotoaparátov má pozostávať z 12 megapixelového snímača, 8 megapixelového teleobjektívu a 8 megapixelového ultraširokého snímača.

Audiofilov poteší dvojitý predný reproduktor a pomaly miznúci 3,5 mm audio jack. Snímač odtlačkov prstov môžete očakávať na bočnej strane smartfónu, presnejšie v zapínacom tlačidle. Jadrom smartfónu má byť procesor od výrobcu Qualcomm, v tomto prípade sa hovorí o čipsete Snapdragon 690 5G. Zariadenie bude teda pripravené aj na siete piatej generácie. Výrobca je zatiaľ skúpy na ďalšie informácie. Snáď, blížiacim sa dátumom predstavenia novinky sa dostane na internet viacero únikov informácií, pretože doposiaľ chýbajú informácie o veľkostiach RAM a ROM, podpore pamäťových mikro SD kariet, ale aj o podpore dual-sim funkcie. Výrobca taktiež zatiaľ neuviedol informácie o vodeodolnosti, nakoľko to je pre Sony štandardom. 

Sony Xperia 10 III. by mala byť predstavená v priebehu niekoľkých týždňov, kedy sa dozvieme bližšie informácie o tomto chystanom smartfóne.

Zdroj: GSMArena, Voice

 
 
 
Pridať nový komentár
TOPlist