Sony vysvetľuje a motivuje prečo sa oplatí mať predplatné

Sony reaguje na novú hrozbu v podobe Xbox Scorpio ako aj chystané predplatné XBOX, to umožní hrať vyše 100 titulov každý mesiac. Sony preto spúšťa novú stránku, ktorá má motivovať zaplatiť si PS+.

Sony Interactive Entertainment (SIE) na základe otázok užívateľov PlayStation 4/PlayStation 4 Pro ohľadom pripojenie konzoly k internetu spúšťa novú doménu www.pripojenaps4.sk. Stránka poskytuje užívateľom nielen návod na jednoduché pripojenie konzoly PS4/PS4 Pro k internetu, ktoré udržuje konzolu stále aktuálnu, ale uvádza aj súhrn mnohých ďalších výhod, ktoré toto pripojenie prináša. Nedávno ste mohli napríklad využiť možnosť zahrať si online množstvo titulov celý mesiac len za 0,99€. Ak si zriadite nový účet, PlayStation Plus môžete využívať až 14 dní zadarmo.

PS Plus ponúka:  

- možnosť hrať multiplayer s hráčmi po celom svete,

- možnosť získať hry zadarmo,

Ak svoju konzolu pripojíte online a nemáte zaplatené predplatné, stále môžete konzolu využívať online. Konzola sa cez internet neustále aktualizuje a zlepšuje svoju funkcionalitu. Okrem toho môžete nakupovať hry rovno z domu cez PS Store. Samozrejmosťou je prehliadanie internetu, YouTube, Spotify či Netflix.

Viac informácií (vrátane postupu, ako konzolu pripojiť) nájdete na stránke http://www.pripojenaps4.sk.

Zdroj: TS

Komentáre (1)
PcMasterRace
Už rozbehali slovenský PS store? Alebo je to stále trápenie ako pred 11 rokmi, kedy sa trebalo registrovať na US/UK(kde neskôr prestali akceptovať karty vydané na Slovensku), či ČR, kde to trebalo riešiť kupónmi, jak za čias "primakarty"?
Pridať nový komentár
TOPlist