SONY PlayStation si na koniec januára nachystalo viacero noviniek

, Autor: Ján Kisty

Sony si so svojou platformou PlayStation na konci mesiaca pripravila prekvapenie.

Do hry Gran Turismo Sport bolo pridaných 10 nových áut, medzi nimi nechýbajú: Dodge Viper GTS, Ferrari 512 BB, Ferrari 330 P4, Ford GT, Jaguar XJ13, Lamborghini Diablo GT, McLaren F1, Toyota 2000GT, Toyota FT-1 či Toyota Supra RZ.

Pribudli aj nové trate (napr. Autodromo Nazionale Monza či Autodrome Lago Maggiore) a zlepšila sa služba GT League. Prichádza štvorica nových kategórií. A to nie je všetko, SONY sľubuje príchod nových áut či tratí aj pri ďaľšej veľkej aktualizácii.

Ďalšia novinka sa týka nového 1-ročného predplatného. Za ročnú cenu 59,99€ dostanete permanentný prístupu k hre Far Cry 4 Standard Edition. Hru musíte ale stiahnuť do 7 dní od zaplatenia PS+. Akcia je platná len do 12. februára do 10:00. Okrem toho samozrejme získate prístup k minimálne dvom plným hrám, ktoré máte k dispozícii pokiaľ PS+ platíte.

Poslednou zaujímavosťou je, že vychádza A-čkový titul Shadow of the Colossus, a to už 6.2. Hra bude opäť profitovať z PS4 Pro, nechýba FHD či podpora 4K rozlíšenia pri 30FPS, no bude možné hru spustiť aj pri 60 FPS s nižším rozlíšením.

Ako sme naznačili, zajtra budeme súťažiť o jednu hru, sledujte pozorne náš web, Facebook i Instagram.

Zdroj: SONY PS

 

Kľúčové slová
playstation, SONY
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

Poslať nový komentár

TOPlist