SONY PlayStation si na koniec januára nachystalo viacero noviniek

Sony si so svojou platformou PlayStation na konci mesiaca pripravila prekvapenie.

Do hry Gran Turismo Sport bolo pridaných 10 nových áut, medzi nimi nechýbajú: Dodge Viper GTS, Ferrari 512 BB, Ferrari 330 P4, Ford GT, Jaguar XJ13, Lamborghini Diablo GT, McLaren F1, Toyota 2000GT, Toyota FT-1 či Toyota Supra RZ.

Pribudli aj nové trate (napr. Autodromo Nazionale Monza či Autodrome Lago Maggiore) a zlepšila sa služba GT League. Prichádza štvorica nových kategórií. A to nie je všetko, SONY sľubuje príchod nových áut či tratí aj pri ďaľšej veľkej aktualizácii.

Ďalšia novinka sa týka nového 1-ročného predplatného. Za ročnú cenu 59,99€ dostanete permanentný prístupu k hre Far Cry 4 Standard Edition. Hru musíte ale stiahnuť do 7 dní od zaplatenia PS+. Akcia je platná len do 12. februára do 10:00. Okrem toho samozrejme získate prístup k minimálne dvom plným hrám, ktoré máte k dispozícii pokiaľ PS+ platíte.

Poslednou zaujímavosťou je, že vychádza A-čkový titul Shadow of the Colossus, a to už 6.2. Hra bude opäť profitovať z PS4 Pro, nechýba FHD či podpora 4K rozlíšenia pri 30FPS, no bude možné hru spustiť aj pri 60 FPS s nižším rozlíšením.

Ako sme naznačili, zajtra budeme súťažiť o jednu hru, sledujte pozorne náš web, Facebook i Instagram.

Zdroj: SONY PS

Pridať nový komentár
TOPlist