Smartwatch Makibes Q20 za 25,93 eur!

Ak ste doteraz váhali s kúpu chytrých hodiniek hlavne kvôli cene, tak máme pre vás dobrú informáciu. Smartwatch Makibes Q20 sú teraz za skvelú cenu 25,39€!!!


Hodinky ponúkajú rôzne druhy upozornení (upozornenie na prichádzajúci hovor, upozornenie na dodržiavanie pitného režimu, upozornenie ak dlho sedíte ...), notifikácií, funkcií ako budík, ovládanie fotoaparátu, krokomer, spotreba kalórií, merač tepu a iné.


Zaujímavou funkciou hodiniek, ktorá je určená hlavne pre ženy, je možnosť si nastaviť na hodinkách menštruačný cyklus. Tie vás po správnom nastavení vedia upozorniť napríklad na blížiacu sa menštruáciu, kedy je pre vás ideálny čas cvičiť , začiatok ovulácie atď.


Hodinky majú farebný IPS displej  veľkosti 1.22 palca a batériu o kapacite 175mAh. Tá by mala pri bežnom používaní vydržať 7 dní a v standby režime až 30 dní. Ochrana hodiniek je IP67 a tak hodinky zvládnu bez problémov nejaký ten kontakt s vodou. Nedoporučuje sa s nimi ale plávať.


Pri objednaní sa ešte môžete rozhodnúť pre farebnú variantu ramienku a materiál z čoho bude (na výber je silikónový alebo kovový náramok, ten je ale o par eur drahší).
Ak vás hodinky zaujali, môžete si ich objednať cez tento odkaz:
Makibes Q20

Ak by sa vám stále cena hodiniek Makibes Q20 zdala vysoká môžete pri ich kúpe využiť tieto zľavové kupóny:

3JB5RFUF - kupón na hodinky so silikónovým náramkom (zľava cca 2.30€)
3JSRUTBG - kupón na hodinky s kovovým náramkom (zľava cca 1.80€)

V prípade, že vás zaujal iný produkt na geekbuying a chcete zistiť, či na daný produkt nie je zľavový kupón, navštívte tému na našom fóre a napíšte nám.

Inzercia

Pridať nový komentár
TOPlist