Slovak Telekom odštartoval rok 2017 rekordným nárastom digitálnej TV

 
Prvé mesiace roku 2017 priniesli spoločnosti Slovak Telekom rekordný nárast zákazníkov digitálnej televízie.

Prvý štvrťrok 2017 priniesol Telekomu nevídaný úspech na poli digitálnej televízie. Z historického pohľadu sa jednalo o najsilnejšie 3 mesiace v oblasti celkového rastu počtu zákazníkov. Segment pevných služieb si vďaka tomuto obdobiu udržiava vynikajúce výsledky a už dva štvrťroky po sebe zaznamenali v spoločnosti pozitívny prírastok zákazníkov z celého pevného segmentu.
 
Vynikajúce výsledky vianočnej kampane v predaji digitálnej TV sa tak nezastavili ani po prelome rokov a úspech sa preklopil aj do prvého štvrťroku 2017. Telekom naďalej dbá o kvalitu programovej štruktúry, pridáva nové programy a riešenia. Spomenúť môžeme napríklad novinku v podobe Magio Go TV Box-u.
 
Desať rokov po úspešnom uvedení digitálnej televízie Magio a etablovaní sa v tomto segmente prichádza Slovak Telekom s ďalšou novou rodinnou službou s podobným potenciálom. Jedná sa o inteligentnú domácnosť Smart Home. Pre jej štart pripravili široké portfólio produktov a nastavili ceny na dostupnejšiu úroveň, čím odstránili doterajšie vstupné bariéry pre mnohých potencionálnych zákazníkov.
 
Zdroj: telekom
 
Pridať nový komentár
TOPlist