Skylink ruší základný balík digital a zdražuje službu!

Skylink ruší základný balík digital a zdražuje. Tlačovú správu nechávame v pôvodom znení.

Prevádzkovateľ česko-slovenskej satelitnej platformy Skylink, spoločnosť M7 Group informuje o zmene Cenníka služieb Skylink pre Slovenskú republiku s účinnosťou od 1. 3. 2020.

1. 3. 2020 vstúpi do platnosti nový Cenník služieb Skylink. Hlavnou zmenou je zrušenie konceptu Servisného poplatku a zavedenie nového plateného balíčka Mini v cene 5,80 €/mesiac (pri úhrade platobnými metódami SIPO alebo Inkaso z účtu), resp. 69,60 €/rok. Programy balíčka Digital už teda nebude možné prijímať bezplatne po úhrade Servisného poplatku. Zostanú však aj naďalej súčasťou všetkých platených balíčkov, pričom najnižším balíčkom bude balíček Mini. Servisný poplatok sa ruší, nebude nutné ho platiť.

Ďalšou zmenou je úprava cien dvoch prémiových balíčkov – nová cena balíčka CS je 6,00 €/mesiac, resp. 72,00 €/rok a nová cena balíčka Film Europe + CS TV je 6,20 €/mesiac, resp. 74,40 €/rok.

Ceny ostatných služieb Skylink zostávajú bez zmien.

„K zrušeniu konceptu Servisného poplatku nás priviedli zmeny na slovenskom televíznom trhu, ktoré sa udiali v posledných rokoch. Úprava niektorých cien bola vynútená rastúcimi nákladmi. Zvýšenie ceny sme sa rozhodli doterajším platcom Servisného poplatku vykompenzovať zatraktívnením programovej ponuky. Namiesto balíčka Digital si môžu predplatiť oveľa atraktívnejší balíček Mini za 5,80 € mesačne alebo 69,60 € ročne. Za menej než 6 centov denne tak získajú navyše 15 televíznych programov (AXN, FilmBox Plus, Československo HD, CS Horror, CS Film, arena sport 1, Sport 5, Viasat Explore, UP NETWORK, CS History, MTV Europe CZ, ducktv, JOJko, Nickelodeon a LEO TV) a taktiež prístup k internetovej službe Skylink Live TV umožňujúci sledovať televíziu až na 4 zariadeniach v celej EÚ vrátane 7 dňového archívu a bohatej videotéky“, hovorí Jaromír Glisník, člen predstavenstva M7 Group, S.A.

Kompletný cenník platný od 1. 3. 2020 nájdete tu.

V prípadoch, kedy súčasná úhrada Servisného poplatku pokrýva obdobie dlhšie ako do 1. 3. 2020, nastáva účinnosť zmeny Cenníka až prvým dňom nasledujúcim po už predplatenom období. V prípadoch pravidelnej úhrady Servisného poplatku prostredníctvom platobnej metódy SIPO a Inkaso z účtu bude nová suma pokrývajúca predplatné balíčka Mini na mesiac marec prvýkrát predpísaná v mesiaci február. Dátum splatnosti Servisného poplatku je možné si overiť na www.skylink.sk v sekcii Overenie služieb na karte.

Všetci zákazníci Skylinku sú o zmene cenníka písomne informovaní minimálne jeden mesiac pred nadobudnutím jej účinnosti. Ak so zmenou ceny nesúhlasia, majú právo ku dňu účinnosti zmeny alebo kedykoľvek v budúcnosti nepredĺžiť predplatné alebo od zmluvy bez sankcií odstúpiť.

Zdroj: Skylink TS

Komentáre (33)
Juro novota

rok čo rok hore poplatok.Banda nenačraná.

Vladimir Hlinka

Ake pekne reci ste mali,ked ste prichadzali na trh,nechutne,zdieraci

Voľ Nebyť

V máji 2014 som kompletne prestal sledovať TV a vyhodil 4 televízory :)
Teraz pomaly zbieram odvahu na vyhodenie internetu, ale počkám kým bude povinný, vypnutie kamery, mikrofónu a GPS bude pokutované a svojvoľné odpojenie sa od siete bude trestný čin.
Čo príde už čoskoro ...
(prežili sme hunov, turkov, monarchiu, nacizmus, federáciu a sovietsku totalitu - snáď prežijeme aj demokraciu, ekológiu a ľudské práva ;)

Andrea

Keď sme si kupovali kartu SKYLINK platili sme 5000,-SK s tým, že to bude doživotné užívanie základného balíčka TV a dnes :-)). Ako za komunistov len iné krytie :-))

duro trulo

kúpte si parabolu, set top box s kartou a môžte navždy sledovať základnú ponuku zadarmo. To bola reklama na skylink keď začínali. Nachytali vtáčikov do klietky a teraz začnite spievať (platiť). Stratégia šikovná, pretože väčšina ľudí keďže už má všetko nainštalované tak radšej zaplatí. Podvodníci.

ARB

Nemus to tak byť. Aj tí čo majú najprv obyčajný prímač parabolu a potom nanútený HD prímač majú možnosť ako nedávať peniaze Jakabovi a Tkáčovi za Skylink. Ja to tiež tak robím a spokojnosť. Nikdy sa nevrátim do Skylinku.

dusan

no ako to robís konkretizuj

trader

Ja som v 2008 kúpil kartu Skylink.Mala byť navždy ale po 2 rokoch chceli dalšie platby .Takže nikdy viac Skylink

janci

Napis ,koho si nainstalovat a je najlacnejsi zmenim skylink za nieco ine

marian

hanba vám. treba zmeniť

Jay Cutler

Nielen v politike su nenazranci

Vlado

A nepomôžeš si... Jediné riešenie : Skončiť s nimi ! ! !

Andrej

Neskutocne akym smerom sa tato TV vybrala.
Som snimi od zaciatku ale tento kazdorocny narast vyzera ze nema strop.
Ja to idem rusit a skusit http://www.antiksat.sk/

JS

presne tak, tiez prechadzam na Antik a zrusim SIPO na obe karty Skylink

"fanda"

....mám veľa,chcem viac ! Slovač plať !

Fečo

Ľudia rozum a odchod od zdieračov.

Fero

Máš pravdu a keď sa zamračí začne pršať tak som vnútri a pozerám do okná lebo zmizol signál hlavné že som zaplatil servisné poplatky sú to hajzli

Fečo

Ľudia rozum a odchod od nenažrancov.

peter

Klasika na Slovensku ojebat kde sa moźe,źe sa im zvyśili naklady,ake ? źe je hustejśi vzduch tak sa im śiri signal taźśie.Keby ludia sa vśetci odhlasili tak by boly v riti,len u nas,zohneme chrbty a platime dalej,O boźe daj nam rozum.

Jano

Načo tie zbytočné komentáre. Prejdi k inému a hotovo. O čom stále meliete.Máme tu konkurenciu len sa treba popýtať. Antik základ je za 0,99€ na mesiac.

peter

Hlavne mi neda ,Skylink schrankova firma dakde v Luxembursku ći Belize? Tak sa zarabaju prachy na hlupakov ako sme my.

eva

Veru tak. Je to neseriózne jednanie a obyčajné klamstvo. Treba, aby sme sa podľa toho správali aj my.

eva

"Váš komentár bol zaradený do frontu na overenie administrátorom a bude zobrazený po schválení. "
Po mojom komentári som musela ešte aj túto zázračnú vetu skopírovať a preposlať. Čiže, ak som dobre pochopila, admin musí skontrolovať, čo sme napísali a po jeho súhlase, to zverejní. Bože, to je trapošina poriadna. Fakt otrasné niečo.

Monty

POLITICKÉ PRÁVA
Čl. 26
(1)
Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené.
(2)
Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, písmom, tlačou, obrazom alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu. Vydávanie tlače nepodlieha povoľovaciemu konaniu. Podnikanie v odbore rozhlasu a televízie sa môže viazať na povolenie štátu. Podmienky ustanoví zákon.
(3)
Cenzúra sa zakazuje.

Vlado

A tí čo to maju na čierno,nebudú platiť nič.

Staník

Kúpte si sieťovú anténu a máš 8 programov v cene stv, srať im na viac programov, len samá reklama.

Lolo

Načo platiť skylinku za slabú ponuku teraz sa už oplatí kupit za 4ecka komplet ponuku od rusov a všetko funguje👌😁

Jozef

Bez Šport 1 a 2 nezaujímavé. Moja TV priorita je F1.

FONO

iTelka, 30 euro na rok, komplet skylink programy, aj všetky české

FONO

vyše 3 roky fungujem cez " iTelku ", momentálne najlepšie a najlacnešie,
treba kúpiť cryptobox, doinštalovať podla návodu na fórach, pripojiť ho
na parabolu a internet / može byť aj velmi pomalý internet /

Anakin

prvy krat to vidim ... koncime isto so Skylinkom cize parabola ostane volna ... vcelku ma to zaujima ...

cize ked doteraz sme pouzivali skylink tak parabola bude hadam dobre nastavena a prikupi sa len ten cryptobox ? Do neho sa supne kablom pripojenie na internet , nastavia sa v tom cryptoboxe nastavenia , zaplati sa poplatok a idu vsetky stanice ? Ide mi hlavne o sportove stanice po pravde a s lokalizaciou SK/CZ. Dakujem

bela

ano.

Jaja

Su to darmozraci, rusim ich

Pridať nový komentár
TOPlist