Skylink povolil sledovanie Novy a Primy pre Slovensko

Skylink vrátil možnosť sledovať na Slovensku české stanice Nova a Prima.

Minulý rok Skylink stiahol zo svojej programovej ponuky niektoré české stanice Nova, Nova 2, Nova Cinema, Nova Gold, TV Prima. České stanice boli stiahnuté po dlhodobom tlaku TV staníc Markíza a JOJ.

Po roku Skylink umožní znova sledovať české stanice, ale je potrebné uhradiť český servisný poplatok. Ten vyjde na 3,40 € mesačne. Servisný poplatok za české TV stanice je potrebné uhradiť nielen v prípade ak využívate základnú ponuku Digital, ale aj v prípade, že používate niektorý platený balíček.

Aby sme upresnili čo zákazník získa po zaplatený českého servisného poplatku: Nova HD, Nova +1 HD, Nova 2, Nova Action, Nova Gold, Nova Cinema, Prima HD, Prima +1 HD, Seznam TV, Markíza Internetional a JOJ Family HD.

Staníc ČT 1, ČT 2, Prima Cool HD, Prima Max HD, TV Barrandov, Nova International sa tento poplatok netýka. Tieto stanice sú dostupné pre Slovensko bez Českého servisného poplatku.

Návod na aktiváciu českých programov:

Otvorte si stránku Skylink. V pravom hornom rohu kliknite na Zákaznícka zóna. Prihláste do svojho účtu číslom karty alebo mailom. V menu, v hornej lište, kliknite na Ponuka služieb (obrázok 1, 1 krok). Vyberte možnosť Poplatky (obrázok 1, krok 2). Dostane sa do ponuky na úhradu servisného poplatku. Na výber sú 2 možnosti. Servisný poplatok a Český servisný poplatok. Vyberte druhú možnosť Český servisný poplatok a kliknite na Objednať  (obrázok 2, krok 3). Dostanete sa na stránku s Obsahom objednávky. V prvej voliteľnej možnosti, si môžete zvoliť uhradiť poplatok na 12 mesiacov, alebo mesačne cez SIPO/Inkaso. Ďalšou voliteľnou možnosťou je obdobie od kedy chcete mať Český servisný poplatok uhradený. Ak ste si zvolili Obdobie a Platnosť , kliknite na Potvrdiť zvolené služby (Obrázok 3, krok 4). Ak ste si vybrali možnosť zaplatiť poplatok na 12 mesiacov, budete presmerovaný na uhradenie poplatku, s možnosťou si zvoliť formu úhrady. Ak ste si zvolili SIPO/Inkaso, budete informovaný o tom, že vám bude zaslaný šek na úhradu. Po uhradení poplatku budete môcť sledovať české stanice.

 

 

 

ZDROJ: SKYLINK

 

Pridať nový komentár
TOPlist