Skylink ponúkne v októbri voľné vysielanie viacero programov

Počas celého nasledujúceho mesiaca ponúkne spoločnosť M7 Group (prevádzkovateľ Skylinku) voľné vysielanie programov Epic Drama HD, Cartoon Network a FilmBox Premium.

V rovnakom období bude pre všetkých divákov dostupný aj detský program Cartoon Network. Poteší to najmä najmladších divákov, ktorí sa môžu tešiť na nový seriál Craig od potoka, či nové epizódy programov Ben 10 a Medzi nami medveďmi. Ako informuje v správe poskytovateľ, Cartoon Network bude taktiež možné sledovať aj na mobile alebo tablete so službou Skylink Live TV.

Filmových fanúšikov poteší poskytovateľ voľným vysielaním programu Filmbox Premium. V čase od 5. do 19. októbra si môžu zákazníci pozrieť filmy ako napríklad nový seriál Hard Sun z dielne BBC. Opisuje príbeh dvoch detektívov s odlišnými názormi, ktorí sa musia naučiť spoločne vychádzať, aby udržiavali poriadok a chránili svojich milovaných vo svete, v ktorom každý deň to skĺzava stále viac k istej deštrukcii.

Zdroj: Skylink

Komentáre (3)
Anonymný
Naco su nam nove programy ked nejdu základné
roob
uz podla obrazka to bude hlupost :) edit: uz si to pamatam, to som raz zacal pozerat a tiez som to vypol po prve scene ked 50kg supermodelka ostrihana na chlapca prezila vraha co ju dopichal a dorezal apotom podpalil dom. Ked sa to stane cojavime Lukovi Cageovi :) tak to sa da, ale toto ma byt akoze realita..
trtko
také programy si môžu strčiť do glutea maxima...
Pridať nový komentár
TOPlist