Skylink Live TV dostupný pre televízory Samsung

Spoločnosť Skylink na svojom webe informovala o novinke možnosti zdieľanie TV programov pomocou aplikácie Skylink Live TV.

Nová verzia aplikácie Skylink Live TV umožní zdieľanie televíznych programov medzi dvoma televízormi cez jednu aktívnu kartu. Aplikácia je dostupná zadarmo pre klientov Skylinku. 
Táto aplikácia je dostupná ale len pre smart televízory od firmy Samsung modelových rád 2016 a 2017. Modely 2018 sú v štádiu testovania.

Aplikáciu si môžu zákazníci Skylinku stiahnuť v oficiálnom e-shope Samsungu "Samsung store". 

Ďalšou podmienkou pre používanie aplikácie je aby televízor bol pripojený k internetu. Následne je možné televízor spárovať so Skylink účtom Live TV pomocou QR kódu. Spárovanie je potrebné vykonať len pri prvom spustení.

Po spustení aplikácie v televízore máte na výber 2 režimy. Prvý režim je internetový. V tomto režime stačí mať aktívne pripojenie k internetu. Skladba programov je rovnaká ako pri aplikácie Live TV pre PC a mobily.

Druhá možnosť je Hybridný režim. V prípade, že máte aktívnu skylink kartu a smart televízor od Samsungu, zobrazí sa programová ponuka podľa aktivovaného balíčka na karte. Takto je možné používať na jednu kartu dva televízory.

Podľa vyjadrenia Skylinku, televízory od Samsungu nebudú jediné, ktoré vedia toto zdieľanie využívať. V súčasnosti prebieha vývoj aplikácie aj pre iných výrobcov smart televízorov.

ZDROJ: SKYLINK

Komentáre (5)
Marian Florek
Prečo nie aj starsie samsungy
Michal Bajánek
Aby donutili si zakaznikov kupit novy TV. Je to bezna praktika, podporovat co najnovsie veci a o stare sa uz nestarat. To je ale skoro v kazdom segmente
Marian Florek
Prečo nie aj starsie samsungy
Slubos
Problem najst apku. Ak mate link dajte. Lebo ja apku pre tv samsung smart nemozem najst na samsung shop
Ladislavvv
Dufam ze daju aj na starsie samsung smart tv.
Pridať nový komentár
TOPlist