Skylin Live TV si pozriete už aj na televízoroch od skupiny Vestel

Internetovú televíziu Skylink Live TV  ste si doteraz mohli pozrieť na mobilných zariadeniach, počítači alebo na niektorých modeloch televízorov od spoločnosti LG a Samsung.

Od 23. 4. 2019 je aplikácia Skylink Live TV dostupná aj pre inteligentné televízory, ktoré vyrába firma Vestel s vybranými modelovými radami na platforme MB 130 a MB 211. Do tejto skupiny patria značky: Finlux, Hitachi, JVC, Telefunken, Toshiba, Gogen, Hyundai a Orava.

Aplikácia pracuje v dvoch základných režimoch, internetový a hybridný.

Pre využitie internetového režimu stačí mať televízor pripojený k internetu. V tomto prípade je skladba programov identická so službou Skylink Live TV v PC či mobilnom zariadení.

 

Hybridný režim, umožňuje zákazníkom Skylinku sledovať všetky predplatené satelitné programy a u programov dostupných v službe Live TV zároveň tiež internetové funkcie, ako je prehrávanie programov od začiatku či prehrávanie vybraného programu až 7 dní spätne. V tomto prípade je potrebné mať televízor pripojený k internetu a zároveň k satelitu cez satelitnú kartu s CA modulom. Prechod z internetového do hybridného režimu sa realizuje cez menu aplikácie. Pri budúcom spustení aplikácie je zachovaný režim nastavený pri poslednom ukončení aplikácie či vypnutí televízora.

Zdroj: SKYLINK

Pridať nový komentár
TOPlist