Skvelý fitness náramok Honor 5 teraz za 41 eur

V dnešnej dobe je takmer každý z nás "posadnutý" sledovaním spánkového režimu, počtu krokov ktoré denne spraví, tepovou frekvenciou a v neposlednej rade si rád odsleduje koľko spálil kalórii pri športovaní. Trh s inteligentnými hodinkami, či náramkami je doslova zaplavený lacnými ale aj drahšími zariadeniami.

Dnes vám ukážem novinku na trhu Huawei Honor Band 5. Cena tohto náramku je 41 eur (kupón: 3NWBNCZB ) a za túto cenu ponúka toho naozaj dosť (recenziu vám prinesieme za pár týždňov).

Náramok má farebný dotykový 0.95" AMOLED displej, dokáže vám merať pulz po dobu 24/7 alebo si kvôli šetreniu batérie môžete zapnúť inteligentné meranie tepu (podľa používania vám náramok meria tep). K meraniu tepu si pridajte meranie okysličenia krvi, sledovanie počtu prejdených krokov, spálených kalórií, celkovej vzdialenosti a 10 športových aktivít.

Asi najväčšou prednosťou tohto náramku je sledovanie spánku. Huawei nazval svoju technológiu TruSleep. Musím povedať, že ide o jedno z najlepších a najpodrobnejších sledovaní spánkovej aktivity aké som doteraz videl.

Pri spánkovej aktivite sa vyhodnocuje až 7 kategórií na základe čoho sa spraví celkové skóre s odporúčaním, čo treba zlepšiť aby bol spánok lepší a kvalitnejší.

Výdrž batérie by za určitých okolností mala dosiahnuť 30 dní, pri aktívnom používaní (meranie teplu, spánkovej aktivity, používanie budíka alebo upozornenia na hovory a sms) očakávajte výdrž okolo 10-13 dní.

 

Inzercia

Komentáre (4)
bello

Mám ho asi mesiac funguje super, baterka vydrží 7 dní pri aktívnom používaní, čeština ide , po slovensky skoro nič.

Mámho Jakotyč

Kúpil by som si taký náramok.... ak by ukazoval, ako mi stúpne tlak a tepová frekvencia pri pohľade na niektorú babu - teda, ktorá by ma, dostatočne vzrušovala !

Fero

čo tam po tlaku a tepe, hlavne nech ti niečo ine stúpa 😀🤣😁😂

Fero

aj bez tohoto super kodu ho kupite na sk lecnejšie ako 41euro !

Pridať nový komentár
TOPlist