Siri bude vedieť ovládať aplikácie 3. strán - medzi prvými Spotify

Vadilo Vám to, že ste si nemohli prepínať pesničky prostredníctvom SIRI?

Siri bude konečne podporovať ovládanie hlasom aj v aplikácii Spotify. Apple v novom iOS13 sprístupnil verejnosti SiriKit (API), takže Siri môže byť implementovaná priamo v aplikáciách.

Mnoho používateľov, ak ste nepatrili aj vy medzi nich ľutoval, že si nemohli v aplikácií Spotify prehrávať hudbu. Siri konečne vie spustiť akúkoľvek aplikáciu ale ich ovládanie je stále obmedzené. Pre porovnanie Cortana už pred 4-5 rokmi vedela postovať príspevky na Facebook.

The Verge prišiel so zistením, že Spotify dostane veľmi skoro podporu pre Spotify. Funkciu sme skúšali overiť v praxi ale ani s poslednou verziou Spotify zatiaľ nefunguje. Okrem toho nefungujú ani hodinky. Funkcie je v BETA verzii a dostane sa von až o niekoľko mesiacov.

Zdroj: The Verge

Komentáre (2)
Bubu

No, pomocou aplikácie skratky, to je možné už rok. Okrem teda mnohých iných veci. Priama implementácia do aplikácie je ale samozrejme oveľa pohodlnejšia a vitanejšia možnosť. Skratkám som tak nejak stále neprišiel úplne na chuť...

Špehujtesi Svojzadok

Najcennejším operačným systémom pre smartfóny sa od 1.I.2020 stane Windows Phone / Mobile.
lebo Mrkvosoft konečne vypne svoj Store a prestane ten operačný systém "podporovať".
Inými slovami - koniec úmyselných dier, štátnych trojskych koňov, sledovania, špehovania a zberu dát do ktorých nikoho nič.

Pridať nový komentár
TOPlist