Samsung oznamuje 105" UltraHD zakrivený televízor

 
Spoločnosť LG sa nedávno pochválila vyrobením 105“ televízora, no vyzerá to tak, že Samsung nechce zaostať a tak odpovedá svojím televízorom.

Uhlopriečka je zhodná s tou u televízora od LG, avšak Samsung tvrdí, že ich UltraHD TV je najviac zakrivená 105-palcová televízia na svete. Displej obsahuje viac ako 11 miliónov pixelov a rozlíšenie je 5120x2160px s pomerom strán 21:9.

 
„Sme šťastní, že predstavíme 105-palcový, zakrivený UltraHD TV, ktorý je vyvrcholením pokroku od Samsung-u, ktoré nasledovalo po prvom zakrivenom UltraHD TV predstavenom na IFA 2013. Zažijete skutočnú zakrivenú TV optimalizovanú pre prostredie spotrebiteľského pozerania na CES 2014“, povedal HS Kim, výkonný viceprezident Visual Display Business v Samsungu.
 
Viac detailov vrátane mena televízora nie je známych. Televízor však má mať nový proprietárny algoritmus na kvalitu obrazu, ktorý má zabezpečiť optimálne farby a lepší dojem z hĺbky obrazu. Pomôcť by tiež mal Quadmatic Picture Engine pre upscaling, ktorý by mal zaistiť, že všetok obsah bude mať úroveň UltraHD obrazovej kvality.
 
 
Pridať nový komentár
TOPlist