Samsung oficiálne zruší hudobnú službu Milk Music

 
Spoločnosť Samsung sa snaží bojovať na všetkých frontoch okolo mobilných zariadení, počnúc samotným hardvérom až po najrôznejšie aplikácie, podobne ako to robia konkurenti z Google či Apple.

Pri takomto širokom poli pôsobnosti je jasné, že nie všetky nápady a novinky Samsungu sa presadia na trhu, a budú zbierať jeden úspech za druhým. Jedným z týchto prípadov je aj hudobná streamingová služba Milk Music. Tá sa v tvrdej konkurencii nedokázala príliš presadiť, a málokto bude nešťastný z informácie, že Samsung ju presne o mesiac, 22. septembra, definitívne zruší.
 
 
Samotná aplikácia prišla na trh v prvej polovici roku 2014, exkluzívne pre Galaxy zariadenia. Uvádzaná bola vo veľkom štýle a jej cieľom bolo zabojovať o dôstojné miesto na trhu s inými veľkými hráčmi. Táto výzva však bola príliš veľkým sústom pre Milk Music, a ak náhodou používate túto službu, začnite si hľadať náhradu u konkurencie.
 
Milk Music je prispôsobiteľná aplikácia, ktorá je skôr mobilným rádiom ako plnohodnotnou streamingovou službou na štýl Apple Music alebo Spotify. Každopádne, Milk Music čaká rovnaký osud ako službu Milk Video, ktorú takisto Samsung istý čas poskytoval. Jej životnosť však bola kratšia ako kalendárny rok a teraz, pri oficiálnom zrušení Milk Music je jasné, že Samsung bude sústrediť svoje úsilie na iné projekty.
 
Zdroj: techradar
 
Pridať nový komentár
TOPlist