Sabotáž v továrni Tesla!

, Autor: Lukáš Lancz

Podľa emailu, ktorý rozoslal Elon Musk zamestnancom Tesla, došlo v továrni Tesla k sabotáži.

Elon Musk napísal email zamestnancom, že páchateľ spravil priamy zásah do kódu výrobného operačného systému Tesla. Zároveň došlo k exportovaniu a vyneseniu obrovského množstva citlivých dát tretím stranám. Rovnako email spomína, že išlo o frustrovaného zamestnanca, ktorý sa nedočkal povýšenia. Či páchateľ pôsobil sám, alebo išlo o skupinu ľudí sa v tomto momente nevie. Vyšetrovanie má pokračovať v nasledujúcich dňoch.

Elon Musk vzniesol pomerne silné obvinenia voči Wall Street obchodníkom a firmám výrábajúcim ropné produkty.
 
"Ako viete, existuje dlhý list organizácií, ktoré chcú aby Tesla zanikla. Patria k nim Wall street obchodníci zaoberajúci sa krátkym predajom, ktorý prišli o miliardy dolárov a o ďalšie prídu a firmy zaoberajúce sa výrobou ropných produktov, ktorým sa nepáči technologický pokrok Tesla v oblasti solárnej energie a elektrických áut." napísal Elon Musk.
 
 
Kľúčové slová
Tesla
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

Re: Sabotáž v továrni Tesla!

tak uz je to jasne preco ta firma nestiha, preco ta firma nebola nikdy pocas svojej existencie mimo cervenych cisel ... lebo saboter

Re: Sabotáž v továrni Tesla!

Buď rád, že vôbec nikto po toľkých rokoch sa odvážil postaviť naftovej mafii.
Klobúk dole elonovi a prejde ešte veľa rokov, kým to dokážu ľudia oceniť.
Je to niečo ako "šťať proti vetru" vyskúšaj si to ty chytrák !

Re: Sabotáž v továrni Tesla!

ja som v tesle bol,nie je to lahke robit tak ekonomicky ako robia oni. nechavlim ale nekritizujem,je to velmi tazka cesta. tam vidiet ze oni nie su ziaden ford,ale partia viac menej nadsencov.

Re: Sabotáž v továrni Tesla!

nadsenci si nedavaju ako logo baphometa

Re: Sabotáž v továrni Tesla!

nadsenci si nedavaju ako logo baphometa

Re: Sabotáž v továrni Tesla!

10.5.2018 sa stala dopravná nehoda v Taliansku, kde zhorel vo vlastnom aute majiteľ slovenskej firmy. Pravdepodobne zlyhal autopilot. Vracal sa z služobky do Nemecka na svojej novej Tesle, ktorej maximálne dôveroval... Neverím Tesle, neverím Muskovi...Nekupujte tie autá...

Poslať nový komentár

TOPlist