Rockstar Games skoro vyrobilo GTA: Tokyo a na GTA 6 sa už pracuje

 
Rockstar Games už pracuje na GTA 6 a v minulosti takmer vyrobilo GTA: Tokyo.

Zdroj blízky s dianím vo vývojárskom štúdiu Rockstar Games portálu Techradar prezradil, že vývoj nasledovníka GTA 5 je už v plnom prúde. Táto správa nie je zas až tak veľkým prekvapením nakoľko posledný diel celosvetovo úspešnej série Grand Theft Auto dorazil už pred viac ako 2 rokmi a vďaka 60 miliónom predaných kópii sa stihol stať jednou z najúspešnejších hier na svete. Informáciu od anonymného zdroja môžeme považovať za prvý dôkaz o tom, že fanúšikovia GTA sa dočkajú pokračovania. O hre sa však zatiaľ nevie absolútne nič. Otáznik visí aj nad dejiskom GTA 6, ktoré je taktiež neznáme. 
 
 
Potenciálnym miestom však môže byť Tokio nakoľko Rockstar Games údajne už pred niekoľkými rokmi vydalo GTA: Tokyo. Vývojári z Rockstar Games navštívili hlavné mesto Japonska aby nasali miestnu atmosféru, zoznámili sa s miestnymi obyvateľmi a urobili fotografie mesta. Hra mala byť uvedená niekedy v období GTA 3 až GTA Vice City, avšak systém ciest sa ukázal ako príliš komplikovaný a z vývoja GTA: Tokyo tak nakoniec vzišlo. K ukončeniu vývoja prispel aj fakt, že GTA už v tom čase bolo napevno u hráčov zafixované ako hra odohrávajúca sa v USA a bolo ťažké preniesť dejisko hry niekde inde. Prinieslo by to aj ďalšie problémy ako napríklad s názvami značiek či autami, ktoré by Rockstar Games muselo prerobiť tak, aby viac zodpovedali japonskej kultúre.
 
Na GTA: Tokyo však zrejme niečo bude nakoľko v decembri 2003 si spoločnosť Take-Two Interactive nechala podať ochrannú známku na názov GTA: Tokyo. Takýto herný titul však na pulty obchodov nikdy nedorazil. Napraví to GTA 6?
 
Zdroj: techradar
 
Komentáre (1)
Zaqq
Co taky GTA: Moscow? http://imgur.com/gallery/SnT7e :D
Pridať nový komentár
TOPlist