EN

Robila si selfie „hore bez“, vrazila do policajného auta

 
Mladá Američanka chcela potešiť svojho priateľa erotickou fotkou. Vybrala si však nesprávny moment nakoľko šoférovala čo sa jej vypomstilo kolíziou s iným autom. A to rovno s policajným.

Pri fotografovaní samého seba vzniklo už mnoho komických či kurióznych situácii a niektorí ľudia pri tom dokonca zomreli. Najnovší prípad z USA patrí jednoznačne do vtipnej kategórie nakoľko 19-ročná Miranda Rader si asi povedala, že na rýchlu selfie fotku je vždy vhodná doba. Na rýchlu selfie možno áno, ale nie ak sa musíte vyzliekať pri tom za volantom idúceho auta.
 
Študentka A&M univerzity v Texase chcela urobiť radosť svojmu frajerovi a poslať mu cez Snapchat pikantnú fotku bez podprsenky. Čo na tom, že práve  šoférovala. Pri fotení stratila kontrolu nad svojim SUV a vrazila do iného auta. Na jej smolu to bolo rovno policajné auto.
 
 
Keď k jej autu prišiel policajt, videl Mirandu ešte s rozopnutou podprsenkou, ktorú si v zhone a strese nestihla zapnúť keď si dávala blúzku. Podľa očitých svedkov videl Mirandu jazdiť chaoticky ešte predtým iný šofér, ktorý sa jej musel uhýbať aby sa nezrazili.
 
Mladá žena sa policajtovi priznala, že chcela poslať erotickú fotku svojmu priateľovi keď stála na červenú na semaforoch. Očividne však tento zámer praktizovala aj počas jazdy to však nebolo všetko a policajt objavil v aute aj otvorenú fľašu vína. Keďže nebola podľa amerických zákonov ešte plnoletá, dostala len pokutu za jazdu pod vplyvom alkoholu a za držanie alkoholu. Nikto sa pri nehode nezranil.
 
 
Komentáre (5)
xnobody
to sem vazne musite davat taketo bulvarne hovadiny ?!
eSsay
A kto Ťa to núti čítať? Džíízs...
m2fizy
booooze ... je*nutost amikov naozaj nepozna konca kraja ... VIVAT DARWIN AWARDS ... skoda ze sa pri tom nezabila (bolo by o jedneho dementa menej!).
ropko
a podarilo sa jej poslat?
ropko
podarilo sa jej poslat?
Pridať nový komentár
TOPlist