Revolučný iPhone X ponesie výkonný procesor či USB-C

, Autor: Ján Kisty

O tom, že zajtra príde revolučný výročný iPhone 8 či X už niet žiadnych pochýb. Apple si pripravil na výročný telefón len to najlepšie.

Vieme, že Apple konečne vypustí TouchID a nahradí odtlačky prstov rozoznávaním tváre. Či telefóny prídu o odtlačky prstov úplne stále nie je 100% jasné.

Nové telefóny budú mať poriadne výkonný hardvér. Novinky by mali niesť nové 6-jadrové Apple A11 čipy v zapojení 4+2. iPhone 7 má pritom 4-jadrový 2.34 GHz procesor (2 výkonné + 2 úsporné jadrá), ktorý je už sám o sebe oproti konkurencii poriadne výkonný. iPhone 8/X nastaví latku ešte vyššie. 

Spomína sa, že iPhone X prinesie bezdrôtové nabíjanie a teraz sa držte, aj USB-C! To všetko naznačil únik z finálnej verzie iOS 11.

Už dnes vieme, že telefón príde o rámy, resp. dostane len veľmi tenké rámiky. S tým má prísť ďalšie revolučné ovládanie (po 3D Touch). Spomína sa tiež nový grafický čip vyvinutý už firmou Apple.

Zdroj: engadget

 

Kľúčové slová
Apple, Apple iPhone 7
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

Re: Revolučný iPhone X ponesie výkonný procesor či USB-C

Brutal revolúcia! Takže dobiehame konkurenciu a ich 8 jadrové procesory, rozpoznávanie tváre, ktoré má môj 4 ročný tablet Huawei a USB-C, to sa teda držím! To je čo? Nejaká super nová technológia o ktorej konkurencia ani netuší :-))) Samozrejme fanatikov si to nájde, ale písať o nejakej revolúcii, tak to iba ak by bol predstavený niekedy v roku 2015!

Re: Revolučný iPhone X ponesie výkonný procesor či USB-C

bla bla bla, same tipy predpoklady a kecy vraj ...

Poslať nový komentár

TOPlist