Retro je späť - NES konzola, herný ovládač či NESPi mini skrinka.

, Autor: Lukáš Lancz

Nostalgia a retro za starými vecami chytí občas každého z nás. Nejedenkrát by sme si chceli zahrať na chate alebo pri dlhých zimných večeroch staré herné klasiky, avšak málokomu sa chce rozbehávať na tú chvíľu emulátor na PC. V dnešnej dobe však už existujú aj lacné riešenia na tento "problém".

V čínskom obchode TomTop si teraz môžete kúpiť v akcii za 31 eur (so zľavovým kupónom NESASFC) NES Retro Mini TV video konzolu so 621 hrami. Ku konzole sú aj dva ovládače.

 

Ak sa radi hráte na vašom mobile, ale chýba vám k nemu ovládač, ktorý je navyše retro je tu riešenie aj pre tento problém. Od firmy 8Bitdo si môžete kúpiť ovládač SF30 Pro a SN30 Pro (ovládač funguje pre všetky platformy - Switch, Windows, Android, macOS, Steam). Cena za ovládač je so zľavovým kupónom GMPD42 37 eur. Rozdiel medzi SF30 Pro (farebná kombinácia Super Nintendo v USA) a SN30 Pro  (farebná kombinácia Super Nintendo v EU a Japonsko) je iba v jednotlivých farbách.

Šikovnejší z vás už možno majú podobnú konzolu rozbehanú na Raspberry. Prečo si však Raspberry nezabaliť do retro mini skrinky a dať Raspberry Pi 3, 2, B+ skvelý vzhľad? So zľavovým kódom HXFNESPI si za 15 eur môžete kúpiť skrinku Retroflag NESPi.

 

Inzercia

Poslať nový komentár

TOPlist