Razer prináša ultratenký hráčsky notebook Blade Pro

Výrobca hráčskeho hardvéru pripravil novú „vymakanú“ verziu hráčskeho notebooku.

Prvá verzia Razeru Blade Pro sa na trh dostala už v roku 2011 ako prvý „skutočne“ hráčsky notebook. Potom sa ale táto 17,3 palcová verzia dostala do ústrania. Po piatich rokoch sa ale Razer vracia k tomuto formátu a od základov ho prerobil. Do tenučkého 0,88 palcového (2,24 cm) hliníkového šasi, rovnakého ako mala pôvodná verzia, sa im podarilo vtesnať NVIDIU GeForce GTX 1080. Notebook bude taktiež vybavený procesorom Core i7-6700HQ, RAM typu DDR4 až do 32GB, SSD diskom PCIe do veľkosti 2TB a 17,3 palcovým IGZO IPS dotykovým monitorom s rozlíšením 3840x2160 pixelov s technológiou G-sync.

Čo sa týka dizajnu, tak nový Blade Pro je charakteristicky tenký a v čiernom prevedení. Jeho váha bude 3,5 kg, čo ale nie je veľa pre 17,3 palcový hráčsky notebook. Na jeho chladenie Razer navrhol, podľa vlastných vyjadrení, na svete najtenšie vyrobené komorové parné chladiace riešenie pre notebooky (vapor chamber cooling solution). K tomu pridal prispôsobený dizajn ventilátorov a dynamický výmenník tepla.

Okrem high-endových hardvérových špecifikácií vybavil Razer svoj nový skvost aj ultra-nízkou mechanickou podsvietenou klávesnicou, ktorá debutovala v júli ako doplnok pre iPad Pro. Z hľadiska portov bude tento notebook disponovať jedným portom USB Type-C 3.1 s Thunderboltom 3, troma štandardnými USB 3.0, ethernetom, HDMI 2.0 a SDXC čítačkou kariet. K dispozícii bude tiež 2,0 MPx webkamera, zvukový port, 802.11ac wifi a Bluetooth 4.1. Ak by ste túto mašinu chceli, tak si musíte počkať do novembra a pripraviť si ohromujúcich 3700 dolárov.

Zrdoj: techspot

Komentáre (2)
Lucifer0022
Opravte si to , tích ´´ohromných´´ 3700 dolárov je pre Ameriku U nás to je tuším 4200 eur dokonca :D A to je už ohromná krádež , a niekoho aj blbosť ak si to kúpi v EU
ZsoltJuhos1
No nekúpiť to? Nie
Pridať nový komentár
TOPlist