Razer predstavuje LED pásy na podsvietenie PC skrine

Používatelia, ktorí majú presklenú bočnicu a vidia do vnútra počítača majú možnosť vylepšiť vzhľad napríklad aj LED pásmi. Tie sú v poslednej dobe v móde, pričom viacero výrobcov ponúka svoje riešenie.

Dlhodobo máme skúsenosť s NZXT Hue+, s podsvietením, ktoré možno softvérovo nastavovať. Stačí riadiacu jednotku pripojiť na napájanie do zdroja, dátovo k základnej doske a káblom prepojiť LED pásy. V aplikácii NZXT CAM potom možno nastaviť rôzne režimy podsvietenia. Podobne rozmýšľa aj Razer, ktorý sa zaoberá hernými perifériami.

Razer Chroma Hardware Development Kit obsahuje takisto riadiacu jednotku, ktorá sa pripája podobne ako Hue+, k dispozícii sú LED pásy a softvérová nastaviteľnosť. Celý kit je pritom k dispozícii za 79,99$, pričom doplkové, ďalšie LED pásy, ktoré možno doplniť sú v predaji za 29,99$.

Zdroj: TheVerge

Komentáre (1)
m2fizy
milujem taketo firmy ... je*bu sa s prepacenim do kazdej "riti" a pritom nevedia nic kvalitne urobit (okrem podloziek a aj o tych sa uz da diskutovat). "Celý kit je pritom k dispozícii za 79,99$, pričom doplkové, ďalšie LED pásy, ktoré možno doplniť sú v predaji za 29,99$." A este to predrazia ako sa len maximalne da !!! ... rovnake "kity" sa na aliexpress budu pohybovat v radoch jednotiek max desiatok €. VIVAT RAZER !
Pridať nový komentár
TOPlist