Razer aktualizoval Diamondback, Orochi a predstavil Kraken Mobile

Spoločnosť Razer pred niekoľkými dňami aktualizoval svoje klasické modely príslušenstva. Diamondback bola vydaná v roku 2004 a bola to prvá herná myš s optickým senzorom, Orochi je bezdrôtová herná myš a Kraken je headset od Razeru.

Ako som sa zmienil skôr, Diamondback je jeden z najstarších produktov firmy Razer. Táto myš bola niekoľkokrát aktualizovaná. Pre rok 2015 bol zachovaný obojstranný uchop. Myš však bude obsahovať nový snímač, ktorý bude disponovať 16.000 DPI. Razer uvádza, že myš dokáže spracovať až 210 palcov za sekundu s 50g zrýchlením. Úroveň DPI je možné nastaviť s presnosťou 1DPI za použitia software Synapse Razer. Diamondback dostala tiež Chroma osvetlenie, ktoré umožňuje nastaviť LED svetlá na hocijakú farbu z 16,8 milióna možností. Makrá môžu byť priradené hocijakému tlačidlu a vďaka software môžte vytvoriť jednotlivé herné profily. Diamondback má deväť programovateľných tlačidiel. Bez kábla myš váži 89g. Kábel má dĺžku 2,1m a je pletený.

Cena bude 90eur a dostupnosť od Októbra.

Druhá myš je prenosná herná Orochi. Orochi tiež dostala nový snímač. DPI senzoru sa pohybuje od 6400 do 8200. Razer tvrdí, že to je najvyššie DPI aké je možné dostať do mobilnej hernej myšky. Zrýchlenie má Orochi totožné s Diamondback. Orochi môže byť používaná bez káblu alebo s káblom. Razer použil Bluetooth LE, ktorý implementoval do Orochi 2015. Vďaka tomu je životnosť batérie dvojnásobná. Dve AA batérie dosahujú 60 hodinovú nepretržitú prevádzku. Podľa Razer ide o 7 mesačnú životnosť pre bežného užívateľa. Doba odozvy je dimenzovaná na 1ms s káblom a 8ms bezdrôtovo. Myš bude dodávaná s 1m pleteným káblom USB a samotná myš váži 110g.

Predobjednávky na Orochi budú k dispozícii od Októbra a cena je stanovená na 70eur.

A posledným produktom je Kraken Mobile. Ide o Razer Kraken v mobilnej verzii. Tieto slúchadlá budú používať 40mm meniče a odnímateľný in-line mikrofón. Kraken Mobile je prispôsobený pre komunikáciu a používanie s mobilnými zariadeniami Apple IOS. Razer bude ponúkať dodatočne príslušenstvo aj pre Android zariadenia. Slúchadlá takto budú môcť ovládať telefón (hlasitosť, prijímať hovory a pod.).

Kraken Mobile bude k dispozícii už tento mesiac v 6 rôznych farbách za cenu 90eur.

Zdroj: Razer

Pridať nový komentár
TOPlist