Prvý predpredaj OnePlus Nord už zajtra ráno o 10-tej!

Prichádzajú najnovšie správy ohľadom chystanej novinky OnePlus Nord podľa ktorých by sme sa mali teoreticky mohli dozvedieť viac oficiálnych informácií a to už na zajtra ráno.

S najväčšou pravdepodobnosťou nepôjde o žiadne oficiálne predstavenie. Logicky by sme sa mali dozvedieť aspoň konkrétne parametre telefónu a najmä jeho cenu. Na stránkach spoločnosti sa totiž pred chvíľu objavili informácie o prvej fáze predpredajov tohto telefónu, ktoré vypuknú už zajtra o 10:00 nášho času. A práve Slovensko, aj Česká republika sú na zozname krajín, v ktorých sa predpredaj začne už zajtra. Pôjde však o veľmi špecifický predpredaj, ktorý má bližšie skôr k rezerváciám. Všetko bude prebiehať v troch vlnách - 1. júla, 8. júla a 15. júla. Za 20 eur zálohy budú zákazníkom doručené promo produkty značky OnePlus a v momente dostupnosti telefónu získajú zľavový kupón v hodnote 20 eur na reálne dokončenie objednávky. Samozrejme, čím skôr kúpite OnePlus Nord v predpredaji, tým lepšie darčeky výrobca ponúkne. V tomto bizarnom predpredaji je zaujímavé, že zákazník nepozná parametre a ani cenu.

Zajtra už snáď budeme poznať definitívnu odpoveď na všetky otázky súvisiace s vybavením telefónu. Zaujímavosťou však je, že v dokumentárnej sérii firmy o vývoji OnePlus Nord sa objavili prototypy telefónu, ale nie je jasné, či ide o finálnu verziu produktu. CEO Carl Pei sa vo videu vyjadril, že pôjde o prvý telefón OnePlus s cenovkou pod 500 dolárov, čo bohužiaľ neznie až tak optimisticky. Fanúšikovia totiž verili nádejným správam o cene začínajúcej niekde na hranici 300-330 dolárov. Uvidíme však, či sa cena naopak neustáli na cca 400 dolárov / eur pre základnú verziu, aby priamo konkurovala iPhone SE 2020.

Zdroj: GCh

Pridať nový komentár
TOPlist