Pripravovaný Huawei Mate 20 Pro na fotkách!

S blížiacim sa časom predstavenia nových TOP modelov sa objavujú na internete aj nové informácie.

Len pred nedávnom sme informovali o dvoch záberoch, ktoré majú pochádzať z utajenej prezentácie značky, týkajúcej sa pripravovaného radu Mate 20. Podľa špekulácií príde výrobca vo svojej novej vlajkovej lodi so sofistikovaným systémom chladenia, ktorý bude vôbec prvý svojho druhu. Má využívať materiál, ktorý na chladenie smartfónov nebol ešte nikdy použitý - grafén.

Už vtedy zahraničný web upozornil, že v uniknutých prezentačných sliajdoch sa spomínajú aj duálne tepelné rúry a duálne chladiace ventilátory. Predpokladá sa, že majú byť určené pre nový MateBook, ktorý výrobca predstaví buď koncom aktuálneho, alebo začiatkom budúceho roka. Opäť sme však svedkami ďalších únikov, ktoré dopĺňajú postupnú mozaiku špecifikácií.

Fotoaparáty novej vlajkovej lode čínskeho výrobcu smartfónov Huawei zrejme zaujmú nielen parametrami, ale aj dizajnom. Vyplýva to z najnovšej fotografie, ktorá sa objavila na vietnamskom portáli Vietbao. Obrázok zachytáva skicu smartfónu so štvorcovým usporiadaním fotoaparátov. Tento dizajnový prvok nápadne pripomína štruktúru svetiel superšportu značky Porsche.

To, či fotoaparáty v takomto usporiadaní budú na pripravovanom smartfóne ukážu najbližšie dni, keďže telefón bude odhalený už o pár dní, 16. októbra v Londýne.

Zdroj: Vietbao

Pridať nový komentár
TOPlist