PRIMA u nás končí a mení majiteľa - postihnutý je v prvom rade Skylink

, Autor: Ján Kisty

Dnes sme vás informovali o nepeknej správe, a to, že spoločnosť Skylink opäť zdražuje servisný poplatok. To nie je všetko.

Z nášho trhu odchádza TV Prima, ktorú má nahradiť Prima Plus s vlastnou tvorbou. Realita je tá, že hoci Skylink deklaruje vypnutie kanálu nedeje sa tak u každého. Rovnako sú na tom aj ostatní operátori. Niektoré zdroje tvrdia, že od prvého marca bude nasledovať aj TV NOVA. Stanice dlhodobo vadia televízii JOJ a Markíze. České televízie dlhodobo opakujú, že nevlastnia práva pre Slovensko.

Vonku vychádzajú ďalšie informácie, že PRIMA bude v najbližších dňoch (mesiacoch) pridaná. Obchod sa má údajne už finalizovať.

PRIMA PLUS HD je dostupná na :

DVB-S2
12 344MHz
horizontál
FEC 2/3
29 900kS/s
8PSK

Zdroj: rôzne

 

Kľúčové slová
skylink
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

Zdroj: rôzne

to akože važne ??? :)
dobry joke, redakcia rozne nie je zdroj to by ste ako novinary mal ivediet,
aha počkat vlastne vy nie ste novinary..
tak nič

ok GOD JOB

Autorske prava su hlupa vyhovorka, tie sa daju jednoducho osetrit, keby sa chcelo. Problem je v nenazranosti televizii, ze (nechcene) vysielaju aj v susednom state s minimalnou jazykovou barierou a nemaju v ramci tohto vysielania zaplatene za reklamu. V jednom clanku sa napr. Nova oficialne vyjadrila (a vlstne priznala), ze nez pristupili k regionalizacii, skusali najst vhodne technicke riesenie ako v ramci jedneho kanala vysielat v rovnakom case inu reklamu pre CR a inu pre SR. Neriesili teda ziadne proklamovane autorske prava, ale sposob ako ucinnejsie vysielat reklamu. A to hovori za vsetko...

Re: PRIMA u nás končí a mení majiteľa - postihnutý je v ...

mam skylink a mam primu :o) a mat ju budem.smiesne toto cele len nutia ludi aby im neplatily kam speje ten svet aby som platil kadekomu a nie tomu komu by som mal :o) ale serem na cely tento skylink niesom nejaky blby patriot platim tomu kto mi doda to co ja chcem a nerobi pritom problemy.

Skylink spustil oneskorené programy  v prvej fáze sú kanály Prima +1HD :)

Poslať nový komentár

TOPlist