Prichádza nová špeciálna edícia iPhonu X s vyobrazením Putina

, Autor: Martin Klokner

Ruská spoločnosť Caviar už v minulosti priniesla niekoľko podobných úprav smartfónov. V ich internetovom obchode sa nedávno objavil nový model iPhonu X s názvom Putin Ultimatum.

Prvý iPhone, ktorý oslavuje najmocnejšieho muža sveta, sa pritom objavuje od roku 2014. Prvý model s podobizňou Vladimíra Vladimiroviča Putina v zlate sa pritom vtedy vypredal za dva dni. Dva dni po amerických voľbách v roku 2016 vydal výrobca Caviar zlatý iPhone 7 s podobizňou novozvoleného prezidenta Donalda Johna Trumpa.

Model iPhone X Putin Ultimatum využíva zaujímavú kombináciu kompozitového kameňa a 24-karátového zlata či titánu. Zadná strana telefónu vyobrazuje Putina v 24-karátovom zlate nad ktorým letí balistická raketa vyrobená z titánu. Na svojej internetovej stránke Caviar uvádza aj niekoľko mien slávnych zákazníkov, medzi ktorými sú ruskí herci a športovci, herec Steven Seagal, alebo aj frontman skupiny Limp Bizkit, Fred Durst, ktorý si v roku 2015 kúpil zlatý telefón z edície s motívom Putina.

Pokiaľ ide o ceny, k dispozícii sú verzie v 64GB kapacite, ktorá stojí 249-tisíc rubľov (v prepočte cca 3300 eur), vyššia kapacita 256GB stojí potom 264-tisíc rubľov (cca 3500 eur). Podľa výrobcu je táto limitovaná edícia vyrobená v limitovanom počte – 99 kusov. Pre úplnosť dodávame, že Caviar vydal iPhone X dávnejšie a to po suverénnom víťazstve Putina v prezidentských voľbách, pričom symbolicky v počte 76 kusov, čo predstavovalo volebný zisk 76% hlasov.

Zdroj: cultofmac, web výrobcu

Kľúčové slová
Apple, iOS, iPhone, Putin, Rusko, Trump, USA
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

Na tom sa vždy rad zasmejeme, ako ma Putin vo voľbách 76% účastnost

Pokiaľ ide o výsledky ruských volieb, nie vždy mal také vysoké percento hlasov. Hoci pánovi Putinovi podľa odhadov verí cca 80% občanov RF a tento rok získal až 76% hlasov, tak v roku 2012 to bolo 63%. Neviem, čo je k smiechu. Ten náš PRezindet získal vo voľbách 59% hlasov a to až v druhom kole, takže 76% v prvom kole je naozaj úctyhodných :)
Aj tu je vidieť, ktorý prezident robí svoju prácu v prospech svojich občanov (a tí prácu prezidenta vedia patrične oceniť) a kto kope za cudzie záujmy a rozdeľuje spoločnosť.

a ty kde zijes? :) ktore video z toho ako sa v rusku pri volbach podvadza si nevidel? ie Putinove percenta su absolutne nerealne a ziskal ich podvodom. Trosku si nastuduj tematiku, predtym ako zo seba spravis hlupaka.
Alebo este lepsie. Taky Kim Cong Un ziskal 100% hlasov, to je teda pan Prezident a nie ten nas Kiska, ze? Krasne vidno kto robiu svoju pracu v prospech obcanov, ze?
Je ti dobre sa takto strapnovat?

si si odkocil z hlavnespravy ?:D

to nebola ucast ale volebny zisk ty lolko

To, co nam autor clanku podsuva ako balisticku raketu (ICBM) slangovo "atomovka", je raketa s plochou drahou letu (crusail missile). Rozdiel medzi tymito dvomi zariadeniami je znacny a tyka sa jak doletu, tak vyzbroje, teda bojovej hlavice.
Rakety s pochou drahou letu vybavene jadrovou hlavicou boli zmluvou https://en.wikipedia.org/wiki/Intermediate-Range_Nuclear_Forces_Treaty zakazane a zlikvidovane.
Momentalne sa pouzivaju uz len konvecne hlavice.
Napriklad nedavno cca 100ks Tomahawkov, demokraticky vypalenych na nedemokraticky stat Syria bez suhlasu BR OSN... Ten Putin s tym svojim NATOm je ale riadny magor! :D

Sochy odliate z bronzu v nadživotnej veľkosti sa do záhrady nezmestia a toto je viac cool , preto rozumné riešenie pre Rusov....cena je ľudová , Miss Apple nebude stíhať plniť objednávky :-)

Poslať nový komentár

TOPlist