Prichádza nová špeciálna edícia iPhonu X s vyobrazením Putina

Ruská spoločnosť Caviar už v minulosti priniesla niekoľko podobných úprav smartfónov. V ich internetovom obchode sa nedávno objavil nový model iPhonu X s názvom Putin Ultimatum.

Prvý iPhone, ktorý oslavuje najmocnejšieho muža sveta, sa pritom objavuje od roku 2014. Prvý model s podobizňou Vladimíra Vladimiroviča Putina v zlate sa pritom vtedy vypredal za dva dni. Dva dni po amerických voľbách v roku 2016 vydal výrobca Caviar zlatý iPhone 7 s podobizňou novozvoleného prezidenta Donalda Johna Trumpa.

Model iPhone X Putin Ultimatum využíva zaujímavú kombináciu kompozitového kameňa a 24-karátového zlata či titánu. Zadná strana telefónu vyobrazuje Putina v 24-karátovom zlate nad ktorým letí balistická raketa vyrobená z titánu. Na svojej internetovej stránke Caviar uvádza aj niekoľko mien slávnych zákazníkov, medzi ktorými sú ruskí herci a športovci, herec Steven Seagal, alebo aj frontman skupiny Limp Bizkit, Fred Durst, ktorý si v roku 2015 kúpil zlatý telefón z edície s motívom Putina.

Pokiaľ ide o ceny, k dispozícii sú verzie v 64GB kapacite, ktorá stojí 249-tisíc rubľov (v prepočte cca 3300 eur), vyššia kapacita 256GB stojí potom 264-tisíc rubľov (cca 3500 eur). Podľa výrobcu je táto limitovaná edícia vyrobená v limitovanom počte – 99 kusov. Pre úplnosť dodávame, že Caviar vydal iPhone X dávnejšie a to po suverénnom víťazstve Putina v prezidentských voľbách, pričom symbolicky v počte 76 kusov, čo predstavovalo volebný zisk 76% hlasov.

Zdroj: cultofmac, web výrobcu

Komentáre (8)
Ľudstvo
Na tom sa vždy rad zasmejeme, ako ma Putin vo voľbách 76% účastnost
Martin Klokner
Pokiaľ ide o výsledky ruských volieb, nie vždy mal také vysoké percento hlasov. Hoci pánovi Putinovi podľa odhadov verí cca 80% občanov RF a tento rok získal až 76% hlasov, tak v roku 2012 to bolo 63%. Neviem, čo je k smiechu. Ten náš PRezindet získal vo voľbách 59% hlasov a to až v druhom kole, takže 76% v prvom kole je naozaj úctyhodných :) Aj tu je vidieť, ktorý prezident robí svoju prácu v prospech svojich občanov (a tí prácu prezidenta vedia patrične oceniť) a kto kope za cudzie záujmy a rozdeľuje spoločnosť.
Laxius
a ty kde zijes? :) ktore video z toho ako sa v rusku pri volbach podvadza si nevidel? ie Putinove percenta su absolutne nerealne a ziskal ich podvodom. Trosku si nastuduj tematiku, predtym ako zo seba spravis hlupaka. Alebo este lepsie. Taky Kim Cong Un ziskal 100% hlasov, to je teda pan Prezident a nie ten nas Kiska, ze? Krasne vidno kto robiu svoju pracu v prospech obcanov, ze? Je ti dobre sa takto strapnovat?
jaaty
si si odkocil z hlavnespravy ?:D
jaaty
lol
geroj666
to nebola ucast ale volebny zisk ty lolko
AmOK
To, co nam autor clanku podsuva ako balisticku raketu (ICBM) slangovo "atomovka", je raketa s plochou drahou letu (crusail missile). Rozdiel medzi tymito dvomi zariadeniami je znacny a tyka sa jak doletu, tak vyzbroje, teda bojovej hlavice. Rakety s pochou drahou letu vybavene jadrovou hlavicou boli zmluvou https://en.wikipedia.org/wiki/Intermediate-Range_Nuclear_Forces_Treaty zakazane a zlikvidovane. Momentalne sa pouzivaju uz len konvecne hlavice. Napriklad nedavno cca 100ks Tomahawkov, demokraticky vypalenych na nedemokraticky stat Syria bez suhlasu BR OSN... Ten Putin s tym svojim NATOm je ale riadny magor! :D
Robo7
Sochy odliate z bronzu v nadživotnej veľkosti sa do záhrady nezmestia a toto je viac cool , preto rozumné riešenie pre Rusov....cena je ľudová , Miss Apple nebude stíhať plniť objednávky :-)
Pridať nový komentár
TOPlist