Prekvapenie na CESe: Razer Project Linda je prototyp notebooku a telefónu!

, Autor: Martin Klokner

Na veľtrhu s elektronikou sa každoročne začiatkom januára predstavujú veľké veci. Ak si čitatelia všimli Razer Phone a nechápali čo to výrobca predstavuje, teraz prichádza pokračovanie.

Áno, čítate dobre. Pokračovanie Razer Phone na CESe. Razer totiž predstavil Project Linda, čo je 13,3“ notebook postavený na platforme Razer Phone s Androidom. Tento prototyp spojenia smartfónu s notebookom ohlasuje príchod novej éry mobilnej výpočtovej techniky. Šasi je vyrobené z CNC hliníka, spadá do kategórie unibody.

Zaujímavosťou prototypu je fakt, že tam, kde je bežne touchpad, má Project Linda priestor na vloženie smartfónu (Razer Phone), ktorý bol predtým predstavený. Vkladať 5,7“ telefón na miesto touchpadu má však význam – je to prídavný displej a dá sa použiť aj ako touchpad. Pripomíname, že hardvérovým základom je procesor Qualcomm Snapdragon 835 a 8GB RAM. Prekvapí však dotykový displej s Quad HD s obnovovacou frekvenciou 120 Hz, čo poteší najmä vášnivých hráčov.

Prototyp je osadený 53,6 Wh batériou, ktorá dokáže nabiť zadokovaný. Notebook ponúkne úložisko s kapacitou 200GB. Project Linda sa môže pochváliť aj konektivitou – prítomný je 3,5 mm audio jack, USB, USB-C, 720p webkamera a duálny mikrofón.

Zdroj: CNET

Kľúčové slová
Android, Quad HD, Qualcomm, Razer
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

Re: Prekvapenie na CESe: Razer Project Linda je prototyp ...

toto tu uz bolo

Re: Prekvapenie na CESe: Razer Project Linda je prototyp ...

nj, niečo podobne som mal par rokov dozadu Motorola Lapdock

Poslať nový komentár

TOPlist