Prekvapenie na CESe: Razer Project Linda je prototyp notebooku a telefónu!

Na veľtrhu s elektronikou sa každoročne začiatkom januára predstavujú veľké veci. Ak si čitatelia všimli Razer Phone a nechápali čo to výrobca predstavuje, teraz prichádza pokračovanie.

Áno, čítate dobre. Pokračovanie Razer Phone na CESe. Razer totiž predstavil Project Linda, čo je 13,3“ notebook postavený na platforme Razer Phone s Androidom. Tento prototyp spojenia smartfónu s notebookom ohlasuje príchod novej éry mobilnej výpočtovej techniky. Šasi je vyrobené z CNC hliníka, spadá do kategórie unibody.

Zaujímavosťou prototypu je fakt, že tam, kde je bežne touchpad, má Project Linda priestor na vloženie smartfónu (Razer Phone), ktorý bol predtým predstavený. Vkladať 5,7“ telefón na miesto touchpadu má však význam – je to prídavný displej a dá sa použiť aj ako touchpad. Pripomíname, že hardvérovým základom je procesor Qualcomm Snapdragon 835 a 8GB RAM. Prekvapí však dotykový displej s Quad HD s obnovovacou frekvenciou 120 Hz, čo poteší najmä vášnivých hráčov.

Prototyp je osadený 53,6 Wh batériou, ktorá dokáže nabiť zadokovaný. Notebook ponúkne úložisko s kapacitou 200GB. Project Linda sa môže pochváliť aj konektivitou – prítomný je 3,5 mm audio jack, USB, USB-C, 720p webkamera a duálny mikrofón.

Zdroj: CNET

Komentáre (2)
heisenberg
toto tu uz bolo
kukoa
nj, niečo podobne som mal par rokov dozadu Motorola Lapdock
Pridať nový komentár
TOPlist