Predstavený ASUS ZenFone Ares so Snapdragon 821 a 8 GB RAM

, Autor: Martin Klokner

Taiwanská spoločnosť ASUS bez nejakej významnej udalosti predstavila v tichosti, dokonca o tom ani neinformuje v tlačovej správe, nové zariadenie – ZenFone Ares, ktoré prináša veľmi zaujímavú nádielku.

Zariadenie sa zameriava na AR (Augmented Reality) a VR (Virtual Reality), pričom špecifikácie sú takmer totožné s minuloročným ZenFone AR. K dispozícii je 5,7“ displej so Super AMOLED panelom, s Quad HD rozlíšením (2560×1400 px) a so štandardným pomerom strán 16:9.

Ares používa procesor Qualcomm Snapdragon 821 doplnený o 8GB RAM a 128GB ROM typu UFS 2.0. Zadný fotoaparát používa snímač s rozlíšením 23 MPx, predný selfie potom 8 MPx. Zaujímavé je, že zariadenie funguje na Android Nougat, čo je predsa len už stará verzia operačného systému.

Poteší však kapacita batérie, ktorá má 3300 mAh a dopĺňa ju technológia Quick Charge 3.0. Používatelia, ktorí očakávajú multimediálny zážitok si tiež prídu na svoje. Telefón podporuje SonicMaster 3.0 Hi-Res Audio 384 kHz a slúchadlá DTS s priestorovým zvukom 7.1. ZenFone Ares je momentálne obmedzený iba na Taiwan a bude k dispozícii u miestnych predajcov za cenu 9999 TWD (333 USD).

Zdroj: GSMarena

Kľúčové slová
Android, ASUS, Nougat, Quad HD, Qualcomm
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

Poslať nový komentár

TOPlist