Predstavenie AMD Radeon RX Vega sa blíži!

, Autor: Ján Kurej

AMD plánuje 30. júla odhaliť novú sériu grafických kariet.

Predstavenie prebehne na konferencií Siggraph 2017 v Los Angeles. AMD predstaví nové spotrebiteľské grafické karty Radeon RX Vega, ktoré budú ako herné alternatívy k Vega Frontier, ktorá sa dostáva momentálne do predaja.

Spoločnosti sa podarilo celkom dobre skrývať údaje pred verejnosťou.No napriek tomu dva týždne pred predstavením unikli nejaké infomácie. V prvomrade ide o počet verzií. AMD by malo predstaviť 3 verzie s 3 rôznymi SKU (Stock Keeping Unit) a to XTX, XT a XL. Vrcholná verzia bude XTX.

Podľa vyjadrenia Raja Koduri, spotrebiteľská RX Vega bude oveľa lepšie optimalizovaná pre všetky najnovšie herné tituly a preto bude skutočne rýchlejšia v tomto dokonca aj ako Frontier verzia!. Objavili sa aj nejaké informácie ohľadne ceny týchto kariet. Zdroje blízke AMD hovoria o skvelom pomere ceny a výkonu. Tešíte sa na nové grafické karty z dielne AMD?

Zdroj: 3dcenter

Kľúčové slová
AMD, AMD Radeon, AMD Vega, frontier, grafické karty, hry
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

Re: Predstavenie AMD Radeon RX Vega sa blíži!

buduci utorok je v madarsku akcia s rx vega ,potom 2 v amerike.

Re: Predstavenie AMD Radeon RX Vega sa blíži!

Pred rokom rokom by to bola novinka, teraz to bude ležiak, zase len do herných konzol vhodný čip, tá spotreba je znakom že AMD nemá dosť finančných prostriedkov na vývoj konkurenčne úspešných grafických čipov, dokedy vedenie AMD ešte bude klamať akcionárov a vodiť ich za nos?

Poslať nový komentár

TOPlist