Pre OnePlus 5 je k dispozícii aktualizácia, ktorá opravuje chyby

Používatelia, ktorí vlastnia najlepší smartfón v pomere cena/výkon – OnePlus 5 – majú dôvod na radosť. Pre smartfón je k dispozícii aktualizácia, ktorá opravuje chyby.

OnePlus 5 dostáva aktualizáciu systému OxygenOS na verziu 4.5.11. Zameriava sa na opravu chýb so 4G/LTE sieťou a YouTube. Mnohí používatelia zariadenia sa totiž sťažovali, že zvuková stopa zaostáva za obrazom. Chyba bola pomerne rýchlo opravená a krok výrobcu rozhodne vítame.

Aktualizácia zlepšuje rýchlosť spúšťania aplikácií, reguláciu jasu, opravuje nekorektné zobrazovanie prvkov používateľského prostredia a pripojenie k najrýchlejším 4G+ sieťam v niektorých regiónoch sveta. Súčasťou vydanej aktualizácie je tiež aj septembrová bezpečnostná záplata, či nové možnosti pre prispôsobenie tónov zvonenia.

Hoci zatiaľ bola aktualizácia vydaná neoficiálne, možno ju stiahnuť. Na Slovensku ešte nie je oficiálne dostupná a pokiaľ bude používateľ kontrolovať nové aktualizácie, zariadenie vyhlási, že má poslednú verziu systému a nová aktualizácia nie je k dispozícii.

OxygenOS v4.5.11 však možno stiahnuť a aktualizovať jednoduchým trikom. Stačí ísť cez VPN server s IP adresou Nemecka, alebo Kanady a aktualizáciu už smartfón úspešne nájde, umožní používateľovi nainštalovať a reštartovaním zariadenia uplatniť zmeny.

Zdroj: Reddit, vlastné

Pridať nový komentár
TOPlist