Práve dnes: začne sa predávať kryptomena Xaya

O kryptomene Xaya sme informovali v nedávnej novinke s názvom Kryptomena pre hráčov.

Xaya sa začína predávať dnes o 14:00. Ak ste ešte nesledovali žiadnu ICO (Initial coin offering) tak dnes máte príležitosť. My to sledovať budeme a uvidíme kde sa na svojej štartovacej čiare zaradí. Kryptomien je veľa, už sa rátajú na tisícky a presadiť sa nie je ľahké. Uvidíme ako dopadne Xaya. Jej predaj začne dnes na xaya.io.

Prehľad kryptomien a ich aktuálnu hodnotu nájdete napríklad na coinmarketcap.com. Počínajúc Bitcoinom s hodnotou v tento moment 112 miliárd dolárov po kryptomeny Aurora a Kin s hodnotou nad 50 miliónov dolárov na 99. a 100. pozícii rebríčka.

O tom ako dopadla ICO Xaya vás budeme neskôr informovať.

Autor článku ani nik koho pozná nevlastní ani si neplánuje kúpiť či ťažiť kryptomenu Xaya v rámci dnešného ICO ani v najbližších dňoch či týždňoch. To pre poriadok :)

 

 

Zdroj: xaya.io

Komentáre (4)
Martin
Ja som za podporu kryptomien a celkovo blockchain technologie ale o tejto mene pisete uz 2 clanok a zatial nik nevie ako dopadne, radsej by som sa zameral na krypto ktore maju uz nejaku historiu, nemusia to byt vobec top 10 pretoze o nich je vela info ale kludne vtc, monacoin, tron atd
redakcia
O tejto kryptomene piseme uz druhy krat preto, lebo suvisi so zameranim pc.sk. Je nielen o kryptomenach, ale aj o spojeni blockchainu a pocitacovych hier.
Martin
Ja tomu rozumiem ale spojenie blockchainu a pocitacovych hier je aj TRON (TRX) napríklad ktorá je tu už nejaký Piatok a ešte som nevidel článok o tejte mene. Nechcem aby sa to bralo ako hate. Vážim si prácu redaktorov :)
kebi
99% ICO je scam alebo aj tak z toho nic nebude...a zo zvysneho percanta proste len nic nebude heh P
Pridať nový komentár
TOPlist