Pozrite si prvý trailer na Mafiu 3

 
Tak ako bolo sľúbené, tak sa aj stalo. Trailer na Mafiu 3 je vonku. Nevyzerá zle, zvyknúť si však budeme musieť na nové postavy a prostredie.

Mafia 3 bude mať úplne nového hlavného hrdinu, ktorým je Lincoln Clay. Lincoln bojoval vo vojne vo Vietname, po ktorej sa vracia domov do New Orleans. Dej sa odohráva v roku 1968 a bude temný a drsný. Lincolnovi budú pomáhať nové postavy ako Cassandra a Burke, ale aj jedna známa postava z Mafie 2, ktorou je Vito Scaletta. Dátum vydania je naplánovaný niekedy na rok 2016.
 

Na svetlo sveta sa medzičasom dostal aj gameplay z hry. Podľa reakcií na YouTube nebol gameplay prijatý príliš s láskou a niektorí hre vyčítajú podobnosť s GTA.
 
 
Komentáre (6)
Ján Kisty
hybrid GTA, Watchdogs a Mafie.. hnusny HUD, arkadovy vzhlad atd. pre mna to zial Mafia logo niest nemoze.... zatial velke sklamanie...
Noobsz DJ
Tak toto vyzerá byť podľa toho gameplay-u riadne odfláknuta hra. Nabúra do nepriateľského auta, to spraví zopár kotrmelcov a efektne vybuchne. Strieľa po nepriateľskom aute, to ide do šmyku, spraví zopár kotrmelcov a znova efektne vybuchne. A celkovo to ovládanie vozidla v hre je podľa toho videa totálna katastrofa. Toto by mali zakázať vydať už len z úcty k prvému dielu Mafie.
Simona
Mafia 2 tiež nebola zlá aj keď očakávala som že keď boli 30 roky, po vojnové obdobie že mohli skočiť už do 80 rokov bolo by to zaujímavejšie tak to to začína vyzerať všetko na jedno kopyto...a ako to všade platí nikdy nebude nad 1. diel :)
fanusik mafie
Sklamanie obrovské čo ty amíci s tou hrou dorobili :/
M1ch4l
vyzera to slabo...tak nemafijansky, primitivne. Grafika hrozna (cesta ako zrkadlo, slabe textury na domoch, kde su ludia?)
J&T
A ta huba hlavneho hrdinu - no neviem ci je sympaticky ako Tom alebo Vito
Pridať nový komentár
TOPlist